GÜNCEL

Koray Kamacı'dan dikkat çeken mesajlar

Tarih
28 Nisan 2017
İzlenme
Kişi
Araştırmacı Gazeteci Koray Kamacı Twitter'dan paylaştığı mesajlarda çarpıcı ifadeler kullandı.Hainlerin saha elemanlarının hala kayıp olduğunu yazan Kamacı bakın neler yazdı
YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • hursit dilaver

  28 Nisan 2017 15:49
  1 0
  İSTANBULU DA NATO ORDUSU İŞGAL ETSEYDİ. biz kimle nasıl savaşacaktık.bereket halk silahlandı.AMA HER HALDE SİVİL SAVUNMA EKİPLERİ BİZİ KAYDETMELİ.ve anında müdahale ve haberleşme işleri mahalle mahalle , sokak sokak tesbit edilmeli. elinde tüfek, tabanca olanlar belli yerde emir komuta altına girmeli. ve bunlar şimdiden planlanmalı.KARŞIMIZDAKİ İÇ HAİNİN ZEKASININ BİZİM ZEKANIN 3 KATI FAZLA OLDĞU UNUTULMAMALI.
 • hursit dilaver

  28 Nisan 2017 15:47
  0 0
  onun için böyle ajan provakatör mü ne olduğunu hemen anlıyamadığımız insanların gazına gelmeyelim. ama devlet de bir işgal için depolarını sıkı tutsun. 15 temmuzdan beri korkarım.ya o akşam bir dış müdahale, hataydan ve güney doğudan haşdi şabi, nusayrı pkk,pyd ve amerikan destekli İŞİD ülkeye gireydi, ingilizler de alanyadan bodruma kadar hazır kıbrısta beklettği askeri indirseydi,
 • hursit dilaver 4

  28 Nisan 2017 15:42
  0 0
  dışarı çıkan H.tahsin tekrar bir silah bulup sahile gidiyor ve sahilde İÇERİ GİRMEK İÇİN BİR HUKUKİ BİR BAHANE arayan yunana bir kurşun sıkıyor.yunanın da istediği gerçekleşiyor ve halka silah falan da dağıtmaya gerek kalmıyor. şehre giriyorlar ve taa polatlıya kadar geliyorlar.ilk kurşun kahramanı bu işte.bunu da 1968lerde yayınlanan milliyetin EGEDE KURTULUŞ SAVAŞI BAŞLARKEN KİTABINDAN OKUMUŞTUM.
 • hursit dilaver 3

  28 Nisan 2017 15:39
  0 0
  tabi bu arada aslan parçamız hasan tahsin namlı zat ki romanyalardan sabıkalı..bir silah bulup rumlara ateş için limana gider. ama bizim asker yakalar. oğlum bekle öğle sonu hep birlikte saldıracaüğı z der. tahsini komutana götürüler. aman sakın. adamlar bahane arıyor, , bekle öğl. sonra bütün halk silhalanıp saldıracağız diyor.bu da peki paşam diyor. salıyorar.
 • hursit dilaver 2

  28 Nisan 2017 15:37
  0 0
  aşağıdaki yazıya ektir. bu silah depoları çok mühümdir. bakmayın siz yalan tarihe..izmir dede yunan limana çıkınca sahilde bekliyorlar hem de ilave çıkarma yapıyorlar. daha şehre girmemşler. bu arada hükümet yetkilileri de karar alıp direnecekler de saat 14 de silah depoları açılıp halka silah dağıtılacağı söyleniyor..yunan hala limanda ..
 • hursit dilaver

  28 Nisan 2017 15:35
  0 0
  1978lerde ecevit karsta dolaşırken, tabi o dönemde kars kalesinde kızıl bayrak falan olurdu. başbakana , karstaki sivil savunma depaolarının anahtarlarının MHPli bir arkadaşta olduğunu söylediklerinde ecevitin saçları diken diken olur.yani bir MHPlide , karsı işgal edecek düşmana ya da iç hainlere karşı sılahlanmak için MHPli bir yetkili görevli.akıl almaz tabi.
 • Zevzekoviz

  28 Nisan 2017 10:37
  0 0
  Koray kamaci dediyse kessinlikle dogridir
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;