SİYASET

Kılıçdaroğlu'nu bitiren gelişme! Sayı 400 bini buldu...

Tarih
06 Temmuz 2018
İzlenme
Kişi

CHP başkanlığı için Kılıçdaroğlu'ndan umduğu cevabı alamayan Muharrem İnce ve kurmayları harekete geçerek kurultay için iki günde 350-400 bin imza topladı.

Toplam imza veren illerin başında Hatay, Sakarya, Kayseri, Konya ve Kütahya'nın geldiği belirtiliyor.

İzmir ve İstanbul'da da delegelerle temas yoluyla imzalar toplanmaya başlandı.

Akşam'a verdiği bir röportajda Kılıçdaroğlu'na "tek adam" eleştirisinde bulundan CHP eski Mersin Milletvekili Fikri Sağlar'ın da, kurultay için seçim bölgesindeki delegelerle görüşme yürüttüğü öğrenildi.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • hursit dilaver

  06 Temmuz 2018 16:13
  0 0
  ONU DİYECEKTİM. SİZ KEMAL BEY GİDERSE SİZ BATACAKSINIZ UNUTMAYIN. MUHARREM AKILLI BİRİ chpDEN İKTİDAR VEYA BAŞBAKAN, YA DA CUMBABA OLURSA. ----BU ÜLKEYİ MYANMAR YAPARSNIZ. benden söylemesi.bizim dingiltrak mahalle kös okur, dinler..filistinliler gibi, evinize girip,BURAYI 2 SAATE BOŞALT, YOKSA SENİNLE BİRLİKTE EŞYANI DA PENCEREDEN ATARIM diyenleri beklicekler zar..(allahtan rabbim müsade etmiyor)
 • hursit dilaver

  06 Temmuz 2018 16:09
  1 0
  CHP İKTİDARINI ALLAH BU MİLLETE REVA GÖRMEYECEKTİR.bediüzzaman bunu taa 1950de söyledi.ASLA KENDİ İHTİYARIYLA İKTİDARA GELEMİYECEK demişti.zaten ya MSP,ya da DYP veya digerleri ile koalisyonlarla ve ASKER SOPASI İLE GELDİ. her geldiğinde de ülke battı.(24 haziran 2011 de sıradışı A.akgündüzle yapılan konuşmayı youtubda bulun. 24 haziran 2018 müjdesi var orda.BAKIN görün.)yani CHP artık bitti. BAKIN KAÇ AYDAN BERİ ATATÜRK LAFI VAR MI..BİR İMAN TAZELEDİM DİYEN AKŞENER ÇIKTI O DA BAHŞİŞİNİALDI.
 • hursit dilaver

  06 Temmuz 2018 16:04
  1 0
  CHP demek, dedem rahmetlinin devrinde 61lerde eyvah dedirtmişti. GELDİ İSMET, GİTTİ KISMET lafı meşhurdur. hakkaten eşraf bebesi olduğumdan bilirim. bulunduğum karadenizin şirin ilçesinde işler tamamen durmuştu. aynen istanbul tahtakale tomruk sokak, sultanhamam piyasası gibi.elbet o nesiller gitti. gelenler rahat üzere geldiler. özal bizi rahatlattı. geçmişi unutturdu. ama o da zehirlenince GENE KENDİ İÇİMİZE DÖNDÜK.DÜNYADAN BİHABER OLDUK.
 • hursit dilaver

  06 Temmuz 2018 16:00
  0 0
  demirelin,kamuran ınanı ezmesini örnek alıp, ecevit de baykalı ezmek için energi bakanı yaptı ki, o günlerde günde 3 artı 3 saat ceryan kesilirdi.ve o kadro petrol arama cihazlarının ucundaki elmasları parça parça edip bitirmişlerdi. neler gördük CHP devrinde be..allah bir ders verdi bu millete. ve bir daha da 90lara jkadar uzak kaldı. ama demek birt tokat daha gerekmiş. 93ler ve 99lar.. iki yeni CHP iktidarı. yazar kasalar, batan 50 banka,uçan milyar dolarlar,..94 devaluasyonu.
 • hursit dilaver

  06 Temmuz 2018 15:57
  0 0
  .hepiniz unuttunuz 15 günde verilen lise diplomalarını.değil 15 günlük kursla diploma verilmesini, ilk okul mezunu kaç kişiye lise diploması verildiğini o sırada çalışıtığım ankaranın büyük otelinde çalışan ve kayınpederinin torpılı ile iş başı yapan ögretmenden öğrendim.o günleri biz yaşadık.daha neler var diyeceğimiz.CHP İKTİDARI BUDUR. ŞİMDİ KAN KUSARDINIZ..BU DHKPC-FETÖ-PKK-PYD-AB- ABD-NUSAYRİ, HAŞDİŞABİ, DEAŞ,BAE,SELMANLAR, NEYMANLAR,SİSİLER HEPSİ BERABER ÇÖKECEKLERDİ. ALLAHA DU AEDİN.
 • hursit dilaver

  06 Temmuz 2018 15:51
  0 0
  kııçdaroğlu gitsin diye tempo tutan bizim mahallenin medyası. o giderse kafanızı taştan taşa vuracaksınız. 78lerde elini anahtarla ezen ŞÜFEERi unuttunuz di mi. ben ecevite bu elimle rey verdim deyuu..eline ingiliz anahtarını vurup parmaklarını kırmıştı.HANİ ŞU,MHPLİLERİN ETNOĞRAFYA MÜZESİ PENCERESİNDEN ATILDIĞI DÖNEM.HANİ ŞU ERBAKANIN BU İŞTE HİLE VAR. SEÇMEN SAYISI, DOĞUMLAR VE YENİ SEÇMEN YAŞI ARASINDA ÇOOK FARK VAR DİYE DOLAŞTI DURDU. UNUTTUNUZ Dİ Mİ EY CHPNİN REFAHÇI TAKIMI.
 • HAK DAVA

  06 Temmuz 2018 14:31
  2 0
  ERKEN OLACAK AMA SİZE TÜYO VEREYİM Mİ TACİZCİ MUHARREMDEN DE Bİ BOK OLMAZ KILIÇTAROĞLUNDAN TEK FARKI DAHA İLK YENİLGİSİNİ ALMIŞ OLMASI AMA ARKASI GELİCEK
 • HAK DAVA

  06 Temmuz 2018 14:31
  1 0
  ULAN ŞİMDİYE KADAR AKLINIZ NERDEYDİ AKLINIZI KİRAYAMI VERDİNİZ KASETLE GENEL BAŞKAN OLUNMAYACAĞINI HADİ OLDU AMA BAŞARI SAĞLANMAYACAĞINI BU ADAMDAN KÖYDE KASABADA OLMAYACAĞI BİZLER YAZARKEN SİZLER DAVA AÇIYORDUNUZ NE OLDU ŞİMDİ GELDİNİZ Mİ DEDİĞİMİZE GÖNDERMEK İÇİN İMZA TOPLUYORLARMIŞ PEEEHHH PEEHHH DURSAYDI BARİ MİLLET NE GÜZEL GÖMÜYORDU SANDIĞA
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;