SİYASET

Kılıçdaroğlu'ndan İdlib eleştirisi

Tarih
03 Mart 2020
İzlenme
Kişi

CHP Merkez Yürütme Kurulu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplandı.

Toplantının ana gündemini ise Suriye'nin İdlib kentindeki gelişmeler oldu.

Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “Atatürk Çanakkale’de 'Ben sizlere ölmeyi emrediyorum' diyordu. Biz bu şehitleri Çanakkale’de verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz." açıklamasına yanıt verdi.

"İDLİB VATAN TOPRAĞI MI"

Kılıçdaroğlu'ndan İdlib eleştirisiKılıçdaroğlu,"Atatürk o emri verirken vatan toprağındaydı. Ordusunun başındaydı ve ülkesini savunuyordu. Vatan toprağı için ölünür. Sen kimi savunuyorsun? İdlib vatan toprağı mı?” ifadelerini kullandıktan sonra “Şimdi de Çanakkale ile İdlib’i bir tutuyorlar” dedi


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • zaza

  04 Mart 2020 02:17
  5 0
  chpkk da hic akil feraset ileri götürme vizyon hic olmadiki ,sadece bizi batirmakla yavaslatmakla ugrastilar sonuc ortada
 • Ali riza calik

  03 Mart 2020 21:52
  8 0
  Bu dangalaki nereden buldular. Ufuksuz vizyonsuz ferasetsiz din bilgisi tarih bilgisi olmayan bu yaratik Ana muhalefetin baskanligina Fetö entrikalariyla gelince patronlarinin diliyle ( sahibinin sesi ) konusuyor.
 • VATANSEVER

  03 Mart 2020 16:49
  6 0
  Artık şundan iyice eminim ki; "İdlib'te ne işimiz var?" diyen "Akılsızlar-Beyinsizler" topluluğu kesinlikle Türkiye'nin bölünmesini ve orada bir kukla vekalet devleti kurulmasını isteyen vatan hainleridir.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;