SİYASET

Kılıçdaroğlu: İnce beklentinin altında kaldı

Tarih
26 Haziran 2018
İzlenme
Kişi

Seçim sonuçlarını değerlendirmek için kameralar karşısına geçem CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçimde beklentinin altında oy aldığını söyledi.

İnce'nin performanısının sorulması üzerine konuşan Kılıçdaroğlu, "Bir, Muharrem beyin CHP’den fazla oy almasını öteden beri savunduk zaten. Aksi halde nasıl cumhurbaşkanı adayı olacak? Neden Muharrem bey altı oku çıkardı? Herhalde daha fazla oy almak için. Dolayısıyla biz Muharrem beyin bütün çalışmalarına katkı verdik ve gösterdiği performansı da doğru bulduk. Hiçbir eleştiri de yapmadık. Çalıştı, genç, dinamik, enerjik. Çalıştı, mücadele etti hepsi doğrudur. CHP’den fazla oy alması kadar doğal bir şey de olamaz. Oy almasaydı büyük sorun çıkacaktı. Ama beklentinin altında kaldı; kendi ifadesi." dedi.

26 Haziran 2018

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • HAK DAVA

    26 Haziran 2018 18:01
    1 0
    ULAN KÖPEK SEN ÇOOK MU ÇIKTIN BEKLENEN ÜSTÜNE PORNO KASETLE GENEL BAŞKAN OLDU 9 SEÇİMİ KAYBEDİP PART��NİN ORANINI YÜZDE 20 LERE KADAR ÇAYIN İÇİNDEKİ ŞEKER GİBİ ERİTTİN KALKMIŞSIN BİDE UTANMADAN KONUŞUYORSUN FETÖNÜN TASMALI KÖPEĞİ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;