GÜNCEL

Kenan Sofuoğlu'ndan tepki çeken paylaşım

Tarih
27 Aralık 2018
İzlenme
Kişi

AK Parti'den 27'inci dönem Sakarya Milletvekili olarak seçilen eski milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, İnstagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile tepkileri çekti.

"EMİRERLERİM"

Sofuoğlu, TBMM'deki makam odasında çektiği ve sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta; ayaklarını masaya uzatmış bir vaziyette, karşısında ise iki danışmanının hazır vaziyette beklediği görülüyor.

Makam odasında, ayaklarını masaya atmış, karşısındaki danışmanlarının fotoğrafını çekip, fotoğrafın üzerine de "Emirerlerim" notunu yazıp paylaşan Sofuoğlu'na, sosyal medyadan büyük tepki çekti.

Kenan Sofuoğlu'ndan tepki çeken paylaşımGÖNDERİYİ SİLDİ

Gönderi, İnstagram hesabının hikayeler kısmında yayınlanırken, gelen tepkiler üzerine bir süre sonra fotoğraf yayından kaldırıldı. Sofuoğlu, konuya ilişkin bir açıklama yapmazken, tepkiler devam ediyor.

Kenan Sofuoğlu, daha önce de milletvekili kartvizitinin İngilizce kısmında unvan olarak "Senatör" yazdırmasıyla gündeme gelmişti.

Kenan Sofuoğlu'ndan tepki çeken paylaşımİNGİLİZCE KARTVİZTTE SENATÖR YAZDIRDI

Öte yandan geçtiğimiz Kenan Sofuoğlu'nun sosyal medyada paylaşılan İngilizce kartvizitinde milletvekili yerine "senator" yazması dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye'de milletvekili kelimesinin İngilizce'deki karşılığı ise; "deputy"

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • RAMAZAN

  28 Aralık 2018 20:09
  0 0
  HAKKIM HARAM ZIKKIM OLSUN DEVLETİN YONETİLİŞİNİNİ OZETİ SANIRIM KİM BU DURUMA İZİN VERİYORSA BASKAN VEKİL AMİR MEMER KIM VARSA HEPSİNE HAKKIM HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN İNŞ
 • hursit dilaver

  28 Aralık 2018 17:15
  0 0
  tabi ayıp ama DİKKAT EDİN , BEN KONUŞUYORUM. AYNI POZ MESUT YILMAZIN DA VARDI VE 5-6 METRE ÖTEDE DE BİR VATANDAŞ ELİNİ BAĞLAMIŞ ONA KONUŞUYORDU.acep bizim medya bu resmi bulabilecek mi.kenan mebusuma haber edin de, mecliste bulur bu resmi. o kadar da üzülmesin. TÜRKİYE TEK PARTİ DÖNEMLERİNDE NELER GÖRDÜ NELER.işte o göbek kaşıma, makarna, kıllı bacak falan o devrin eseridir.keşke o 2 kışının YAKASINDA CHP ROZETİ OLAYDI.
 • kulo2

  28 Aralık 2018 14:36
  0 0
  Mesela bir domuzu bilmem kaç dakkada bütün yutarsan bu seni bağlar. bunu zehirli sosyal medya ağında göze sokarsan, o domuz dirilmeden seni boynuzlar, yarası da kapanmaz. bakın örnekler aynı, konular ve şahıslar farklı sadece.
 • KULO

  28 Aralık 2018 14:35
  0 0
  herkes hata yapmaya mail bir fıtrattadır. ancak yaptığın hatayı bile isteye herkesin gözüne sokar gibi ifşa edersen bumerang gibi döner gelir sana çarpar. belki bu örneğin daha kötüleri de vaki oluyordur meclis çatısı altında, Allahü alem. Ancak bilinmiyorsa Allah ile yapan arasında kalır ve sadece yapanı bağlar.
 • mahir

  28 Aralık 2018 11:00
  2 0
  topçu da popçu da ve yetişkin bir duruma gelmemiş gençler milletvekili olurs böyle işler olabiliyor
 • Muhsin

  27 Aralık 2018 21:06
  4 0
  Hemen istifa et koçum.Sen oranın adamı değilsin
 • muhakeme

  27 Aralık 2018 20:33
  4 0
  Recep tayyip erdoğan a zarar veriyor bu adam. ak partiye zarar veriyor bu herif... aşağılık kompleksi ne kötü bir şey
 • Mehmet

  27 Aralık 2018 18:18
  3 0
  Ya bu da şımardı gitti Milletvekili seçilme yaşını 18 e indirirsen bu olur.
 • Havaci26

  27 Aralık 2018 16:58
  5 0
  İnsan sonradan görünce böyle oluyor işte
 • hursit dilaver

  27 Aralık 2018 16:39
  4 0
  bu da bizim mahallenin aymazı.. çok doğru ..eğitim şart
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;