GÜNCEL

Kemal Kılıçdaroğlu Londra'ya gitti

Tarih
19 Ekim 2018
İzlenme
Kişi

Kemal Kılıçdaroğlu, 2016 ve 2017'de görüşmeye gittiği Alan Duncan ile yeniden görüşmek için İngiltere'ye gitti.

PARLAMENTO'YA DA GİTTİ

Kılıçdaroğlu temaslarda bulunmak üzere geldiği Londra'da, Dışişleri Bakanlığında Duncan ile bir araya geldi. Görüşme, basına kapalı gerçekleşti.

Alan Duncan kılıçdaroğlu ile ilgili görsel sonucuBuradan İngiliz parlamentosuna geçen Kılıçdaroğlu, İngiltere’de ana muhalefetteki İşçi Partisinin Gölge Dışişleri Bakanı Emily Thornberry ile görüştü.

Kılıçdaroğlu daha sonra Lansdowne Club’da İngiliz basın mensupları ile bir araya geldi.

CHP lideri, yarın da Oxford kentinde öğrenci topluluğu The Oxford Union’da bir konuşma yapacak.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • hursit dilaver

  19 Ekim 2018 16:41
  0 0
  SON DURUM. HDP ve tkımı . toplantı üstüne toplantı yapıyor ve hasretle kemal beyin gelişini bekliyor. onlara da müjdeler var yani. hadi bakalım.çook rahatlar, tamam diyorlar. bu iş bitti diyorlar. ne oldu ki.. allah allah..
 • hursit dilaver

  19 Ekim 2018 16:37
  0 0
  afbuyrun unutmuşum.bu kişi başkan edilipte batıya davet edilince orada bakanlarla falan bir toplantı yapıp orada da tayyip beye falan attı tuttu, galiba katil falan dedi de, elin gavuru tayyip beyi sevmemesine rağmen dayanamadılar ve toplantısına gitmediler. ve bu ne yahu. nasıl muhaletet dediler. sonra da aşağıda yazdıklarım ve daha neler neler..arz ederim efendim.LONDRADAN YENİ MÜJDELER BEKLEYİN. BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLERE HAZIR OLUN.
 • hursit dilaver

  19 Ekim 2018 15:42
  0 0
  ingiltere ayrı bir yerdedir.1985lerde türkiyede kredi kartı bilinmezken, çalıştığım otel dünyanın en büyük kart fırması ile bağlantı için bizi londraya 15 günlüğüne gönderdi rüşvet tabi. onların brınghtondaki avrupa merkezine falan gittik.ama londra bir başka. her akşam seyretmekten kayboluyordum.istanbul bankalar caddesi, beyoğlu falan gibiydi. demek osmanlı ve ingiltere ne kadar da benzer demiştım. (kredi kartını onayladık ve TCye girdi).DEMEM O Kİ, LAVRENSİ VE ÇÖMEZLERİNİ HATIRLAYIN.
 • hursit dilaver

  19 Ekim 2018 15:37
  0 0
  unutmadam şunu da deyvereyim. bu kaşıkçı olayının türkiyeye yıkılması hakkında sesli makale de yazı gördüm. doğrudur. böyle bir zamanda kemalin oralara gitmesi, onun daha önce bu konuda türkiyeyi suçlaması, güvenli ülke değil demesi ki bunu geçen yıllarda batıdaki medya ve siyasilere de söylemişti.doğrudur. YARIN GELDİĞİNDE BAŞLIYACAKTIR. KAŞIKÇININ SORUMLUSU TÜRKİYEDİR. ADAMCAGIZI BİLE KORUYAMADI,ÜLKEDE CAN GÜVENLİĞİ YOK DEMEYE BAŞLAR.ingilizler hep böyle başlar bilin emi canlar.
 • hursit dilaver 2

  19 Ekim 2018 15:25
  0 0
  YAHU. KUTUL AMARE DİZİSİ BAŞLAYINCA BİR BAŞBAKAN İSTİFA ETTİRİLDİ BE..şimdilerde adı değişti falan.TABİ BİR YAZI DA VAR Kİ, 1985LERDEKİ GÜNEŞ GAZETESİNDE CAN YÜCEL ADIYLA YAYINLANMIŞTI.. MÜTHİŞ BİR MAKALEDİR.İNGİLİZ ELÇİSİ BİLİR BUNU. YAZIYI BULUN OKUYUN. ŞAŞIRACAKSINIZ. OLABİLEMEZ DİYECEKSİNİZ AMA BÖYLE İŞTE..Neyse şimdi fincancı katırlarının debelenmesni seyretme zamanı değil. tabi anlarsınız.
 • hursit dilaver 1

  19 Ekim 2018 15:23
  0 0
  inanın yeni taktiklerle gelecektir. ya kendisine , tamam seçim sonu git diyecekler,ya da dayan arkandayız da derler. NE DE OLSA İNGİLTERE DEVLET-İ FEHİMANEDİR. ben niye ikide bir 3. havaliamanın adı KRAL EDWARD AİRPORT olsun diye yırtınıyorum. işte bu yüzden.öyle demeyin kral türkiyeye geldiğinde atatürk karşıladı ve arabasında kendi yerini ona verdi.unutmayın. ingiltere bizim için çok değerlidir.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;