GÜNCEL

Kabe İmamı Sudeysi'den skandal sözler: Allah'a hamd olsun ki Amerika ile birlikte dünyayı yönetiyoruz

Tarih
18 Eylül 2017
İzlenme
Kişi
Kabe İmamı Sudeysi skandal bir açıklamada bulundu. Sudeysi, "Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah'a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar" ifadelerini kullandı.


İslam aleminin en önemli mabedi olan Kabe-i Muazzama'da imamlık görevinde bulunan Abdurrahman Sudeysi Amerika'da skandal açıklamalarda bulundu.

İslam Âlemi Birliği’in düzenlemiş olduğu konferansa katılmak üzere New York’a giden Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman es-Sudeysi, Suudi Arabistan'ın El-İhbariyye kanalına konuştu.

Yaptığı açıklamayla özellikle sosyal medyada yoğun tepki gören Sudeysi,"Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah'a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar" dedi.

Suudi Arabistan ve Amerika'nın dünyanın güvenliğin ve istikrarın merkezi olmasında öncelik ettiğini savunan Sudeysi, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Amerika Başkanı Donald Trump'a dua etmeyi de ihmal etmedi.

Sudeysi, Suudi Arabistan kralı ve ABD Başkanının insanlık için atacakları adımlarda başarılı olmalarını dilediğini ifade etti.

milligazete

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • PEŞAVER

  19 Eylül 2017 11:31
  1 0
  İŞTE SUUDİ ARABİSTAN'IN GERÇEK YÜZÜ....
 • Göktürkler geliyor

  19 Eylül 2017 11:28
  1 0
  Allaha hamdolsun ..kendi agzindan Yahudi dölü oldugunu NASIL da söylüyorsun adi herif Bunu bil Er yada gec O kutsal topraklari SIZIN GIBI yahudi bozuntulurandan kurtaricas canim feda OLSUN Mübarek Mekkeye VE Medineye Bu DÜNYADA HERZAMAN Küffar vardi BIR de Türkler Selametler VERSIN. Göktürklere Ne mutluyum ki Allah Bu Günleri Bana Nasip Etti Ki BÜYÜK lider Erdogani Tanidim VE yaptiklarina Sahit oldu, ISTE uyanan TÜRKIYEM VE TÜRKLERIN sesi
 • Okuyucu

  18 Eylül 2017 20:56
  2 0
  Al sana bir fitneli durum daha.
 • Mehmet

  18 Eylül 2017 20:20
  1 0
  Amerika'nın yanında yer alan, beraber olan, onun zulmüne de ortaktır.
 • serdar al,i kavgacı

  18 Eylül 2017 16:37
  1 1
  it dir ürür
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;