SİYASET

İyi Parti Yalova İl Yönetimi istifa etti

Tarih
15 Nisan 2019
İzlenme
Kişi

İyi Parti Yalova İl Başkanı Mehmet Çam, yaptığı yazılı açıklamada, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nden önce yönetim kurulu ile istifa kararı aldıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"İyi Parti İl Başkanlığına atandığım günden itibaren genel merkez ile olan yaklaşım ve felsefe farklılığımız sebebiyle birçok sorunlu süreç geçirdim. Bu sebeple 27 Mart 2019'da yönetim kurulu üyeleriyle ortak karar alarak istifa ettik. İstifamızı genel merkez ile de paylaştık. Fakat bazı ilçelerimizde adaylarımız bulunduğu için teşkilatlarımızı zor durumda bırakmamak adına istifalarımızı kamuoyu ile paylaşmayı erteledik. Bugünden itibaren İyi Parti Yalova İl Başkanlığı görevimden il yönetimi ile birlikte istifa ettiğimiz, siz değerli basın mensuplarımıza ve kamuoyuna duyurulur." (TRTHaber)

yalova mehmet çam ile ilgili görsel sonucu

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • vatan sevdalısı

    15 Nisan 2019 18:59
    0 0
    kandil ve cia ortaklığı ve ya aynı kişi olma yolunda illa vatan sevgisi olan insanlar bunu anlayacaklardır.anlamak istemeyenlerde belki koltuk makam için susar.ama nereye kadar.daha çok artacaktır bunlar ama esas mesajı tabandaki seçmen vermeli ki devlette üstüne düşeni yapar ...ama kendileri hem destekleyecek sonrada devlet izin vermesin terör bağlantısına deyip desteğe devam etmek ayıptır
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;