SİYASET

HDP'nin ağır topu SP'den seçime girecek

Tarih
18 Mayıs 2018
İzlenme
Kişi

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, HDP'li Altan Tan'ın kendi listelerinden seçime gireceğini söyledi.

HDP’li Altan Tan’ın Saadet Partisi listelerinden adaylığı bir süredir dillendiriliyordu.

HDP'li Altan Tan SP'den seçime girecek

Cumhuriyet gazetesine konuşan Karamollaoğlu, Tan ile ilgili olarak, “Aday olacak herhalde. Bizim eski dönemde genel idare kurulu üyeliğimizi yaptı” dedi.

"SÜRPRİZ İSİMLER OLABİLİR"

Karamollaoğlu, listelerde sürpriz isimler olacak mı sorusuna ise “Listede sürpriz bir iki isim olabilir. Bizim işimiz zor. Hem bize uyacak, hem de kamuoyunun biraz alakasını çekecek insanlar” yanıtını verdi.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Okuyucu

    21 Mayıs 2018 05:02
    0 0
    Ahir zamandayız. Ortalık suret-i Hak dan görünen sahte şeyhler, liderlerle dolu. Peşinde ayarttığı binlerce kişiyi de o fitnenin çukuruna çeken kimi alim, kimi mücahit geçinen ve dillerinden mukaddesatı düşürmeyen onlarca proje adamı var. Hakiki alimler, maneviyat dünyamızın gerçek sultanları başımın üzerindedir.
  • hursit dilaver

    18 Mayıs 2018 15:24
    1 0
    hadi seni bir anıtkabirde secde rütüeli ile görelim de inanalım atacı olduğuna temel molla.seçim sonu unutulmamak için anıtkabirde secde halinde bir foto ver. ebedi seyredelim ve hatta mezarına hatta tabutunun üstüne koyalım ki, ata aşağıda o beyzbol sopası ile karşılıyacaklarının yanında seni çiçeklerle karşılayıp alnından öpsün. hadi temel molla görelim seni. bir kıyam et yahu..bize de hareket gelsin.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;