GÜNCEL

Halkı tehdit etti, Yavuz Bingöl'e küstah sözler söyledi

Tarih
14 Mayıs 2018
İzlenme
Kişi

Gezi kalkışmasının oyuncularından provokatör Barış Atay, toplumun sinir uçlarıyla oynayarak toplumu tahrik etmeye devam ediyor. Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamak ve bölgeyi terör örgütü yuvalarından temizleyerek halka teslim etmek için başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na ''Zeytin dalı değil, savaş balatasıdır'' diyerek terör savunuculuğu yapan Atay, bu kez de halkı açık açık tehdit etti.
  
barış atay tehdit tweet ile ilgili görsel sonucu
Atay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ''Hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. O gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! Yok öyle ''torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz'' falan. Her şey yeni başlıyor. Bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz!'' dedi.

barış atay tehdit tweet ile ilgili görsel sonucu
 
Terör sevici Atay'ın seçim öncesi giriştiği halkı kışkırtma, tahrik etme çabasına, sosyal medyadan tepki yağdı.
 
YAVUZ BİNGÖL'E KÜSTAHÇA HAKARET ETTİ, CUMHURİYET GAZETESİ ''TEPKİ'' DİYE VERDİ
 
Sanatçı Yavuz Bingöl'ün, "Bu coğrafyada bir-iki tane daha Tayyip Erdoğan çıksaymış, daha kuvvetli bir coğrafya olurmuş. İran'da, Pakistan'da da onun gibi bir lider olsaydı; Amerika ve İngiltere gibi emperyal güçler bu kadar kolay at oynatamazmış oralarda" sözleri de Atay'ı çıldırttı. Yine sosyal medya hesabından Yavuz Bingöl ile ilgili ''gördüğüm yerde yüzüne tükürmek şart oldu'' gibi  küstahça hakaret eden Atay'ın sözlerini, Cumhuriyet Gazetesi ''Oyuncu Atay'dan Yavuz Bingöl'e tepki'' diye verdi.

Akit


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Burak

    14 Mayıs 2018 11:21
    2 0
    Herşeyden önce 1-Teröristlere insan mazlum halka terörist demek sizin köhneleşmiş algınızın neticesidir. 2-Torunlarla emeklilik hayali kuracak kadar rahatımıza düşkün olsak orta asyada koyun güdüyor olurduk 3-Senden korkan senin gibi olsun tanklara karşı durmuşuz senin 3 kuruşluk tehdidine mi boyun eğeceğiz? NOT: Pardon da bu 'İT' kiminse bağlasın yoksa savurduğu tehdit salyalarında boğulmaya mahkumdur.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;