GÜNCEL

Fatih Portakal: Zamları protesto edelim

Tarih
10 Aralık 2018
İzlenme
Kişi

FOX TV' Ana Haber'de Fatih Portakal, Fransa'da meydana gelen protestoları ele alarak Türkiye için de benzer çağrıda bulundu
"HADİ BAKALIM YAPABİLECEK MİYİZ"

Portakal şunları söyledi: "Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak korkudan endişeden sokağa? Kaç kişi çıkar sokağa Allah aşkına söyler misiniz? Bireysel ve toplumsal muhalefeti baskı altına almaya ve yıldırmaya çalışıyorlar. En doğal hak ama uygulanamıyor. Fransa olmuş, Türkiye olmuş çok da farketmiyor açıkçası."


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • KULO

  11 Aralık 2018 10:28
  0 0
  mmmm, portakal mı? bayılırım. tam da mevsimi. sokağa inse de yesek. soyup da mı yesek, kabuğuyla mı yesek? neyse o insin hele, herkes damak zevkine göre bi ısırık alır illaki. bekliyoz, geell portakal gelll!!!
 • Dcnart55

  11 Aralık 2018 09:09
  0 0
  Provakatör gerzek hadi maçan sıkıyor ise in,hadi! Sana ve senin gibilere etek giydirmeyen şerefsizdir!İn hadi,deneyin bir daha! Ama unutmayın:SARI YELEK DEĞİL,ÇELİK YELEK GİYSENİZ YEMEZ!!!! İnin hadi sokağa,denemesi meccane! Karşılama töreni hazır! İnin yada İNinizden çıkmayın şerefsizler!
 • Arap

  11 Aralık 2018 00:21
  1 0
  Çıkanlar senin gibi soysuzlar
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Copyright © 2022 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;