GÜNCEL

Fatih Portakal İnsansız tanktan da rahatsız oldu: Hayal pazarlamak...

Tarih
22 Şubat 2018
İzlenme
Kişi
 FOX'un memleket muhalifi sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "İnsansız tank üretmemiz lazım" sözlerinden rahatsız oldu. Portakal, bunun "hayal pazarlamak" olduğunu söyledi.

FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "insansız tank yapacağız" sözünden rahatsız oldu.

Ana haber bülteninde bu konuya yer veren Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın savunma sanayinde büyük bir atılım olarak yorumlanacak açıklamasını "hayal pazarlamak" olarak niteledi.

Fatih Portakal şunları söyledi;


İNSANLARA HAYAL PAZARLIYOR

Bir milli tank projesi var o tankın dahi daha motorunu yapamıyoruz. O tankı yapmadan insansız tanka geçilmek de... İnsanlara hayal pazarlamak, hayal satmak güzel bir şey ama gerçeklerle birlikte bunu gerçekleştirebiliriz. Gerçekleri de bilmek gerekiyor. 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • VEDAT ARSLAN

  23 Şubat 2018 22:32
  0 0
  Biri buna, TÜRKIYE'de mi yaşıyor diye sorsa ya. Haklısın. Sizin hayalinizin ulaşamadığı şeyler yapıĺdı bu memlekette. TAYYIB' in yaptığına bunların hayali yetişmez diyen babam nasıl da haklıymış.
 • coşkun67

  22 Şubat 2018 16:28
  0 0
  Ulan çamcık portakal hazımsız hain .. Bu gün "Milli İHA" Anka "Milli Motorla" uçuyor.. zoruna gidecek ama Milli Tank Motoru üretileli çok oldu günaydıııın.. Bknz "Youtube milli tank motoru testi" .. Üstelik sizin gibi çenesi düşük sazanların görmediği japonlar bile motoru ve top nanmlusunu dışarıdan aldıkları gerçeği varken.. Bizde güzel bir Ata Sözü vardır "gavurun ekmeğini yiyen kılıcını sallar" ..Valla sen amerikan ekmeği yiyip kof gürz sallıyorsun ama nafile kilon değil gramın ortada
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Copyright © 2022 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;