SİYASET

Erol Mütercimler, ‘Kazanan Erdoğan’dır’ dedi ve bomba açıklamayı yaptı: İmamoğlu yapmış diyebilirler çünkü...

Tarih
29 Kasım 2019
İzlenme
Kişi

Gündemde kalmak adına ilginç çıkışlarda bulunan ve ortaya attığı komplo teorileriyle bilinen Erol Mütercimler, son günlerde Türkiye gündeminin birinci sırasına oturan "Beştepe'ye giden CHP'li" iddiası ile ilgili dikkat çeken değerlendirmede bulundu.

erol mütercimler ile ilgili görsel sonucuMütercimler, "CHP öyle bir dizayn edildi ki, bu sisteme göre Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun gitmesi imkansız. Şöyle diyebiliriz, Kılıçdaroğlu kendi isteğiyle ayrılmak istemediği sürece onu kimse genel başkanlıktan alamaz. Geriye şu kalıyor, bu yalanı Muhrrem İnce aleyhine yaptıysanız, çok net aptallıktır. Ülke liyakatsiz insanların olduğu bir ülke halini aldı. Bu bütün partilerde var. İktidarın güçlü olan partisine nasıl olur da böyle bir komplo yapılır? Parti içinden birisinin partisine bunu yapması akıl dışı bir olay" dedi.

"İmamoğlu yapmış diyebilirler"

imamoğlu ile ilgili görsel sonucuYaşanan süreçte kazananı ve kaybedeni açıklayan Mütercimler, "Bu süreçte kazanan Recep Tayyip Erdoğan'dır. Kazanan AK Parti'dir. Kaybeden ise Kemal Kılıçdaroğlu ve partide adı geçen milletvekilleridir. Bu truva atı milletvekili her kimse, CHP'nin iktidar yolundaki adımına zarar vermiştir. İleride bu Ekrem İmamoğlu'nun da üzerine atılabilir. Yani İmamoğlu yapmış diyebilirler.Çünkü onun danışmanının Muharrem İnce aday olduğunu açıkladığında bir lafı olmuştu" ifadelerini kullandı. (YeniAkit)


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;