SİYASET

Ekrem İmamoğlu'nun skandal sözlerini Barış Yarkadaş açıkladı!

Tarih
30 Ocak 2020
İzlenme
Kişi

Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun depremin ardından tatile gitmesine ilişkin yapılan eleştirilere verdiği yanıtı canlı yayında açıkladı.

Barış Yarkadaş, "41 kişinin hayatını kaybettiği bir ortamda Ekrem İmamoğlu'nun tatile gitmesi o fotoğrafları vermesi yanlış oldu. Tatilini eleştirecek halimiz yok. Tabiki herkes eşiyle çocuğuyla tatile gidebilir ama bu tatilin zamanlaması yanlış oldu." dedi.
"Toplum benim tarzıma alışacak"

Ekrem İmamoğlu'nun yakın çevresine bu tatili sordum diyen Barış Yarkadaş "Yakın bir çalışma arkadaşı İmamoğlu için 'Benim tarzım bu. Toplum da buna alışacak. Ben alışılageldik bir siyasetçi değilim." dediğini aktardı.

Ekrem İmamoğlu'nun skandal sözlerini Barış Yarkadaş açıkladı!Barış Yarkadaş açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

Şimdi bu açıklama bir siyasetci için talihsiz bir açıklama. 41 kişinin öldüğü bir depremin ardından toplum bana alışacak demesi kabul edilebilir bir değerlendirme değil. Ben İmamoğlu'na destek veren, oy veren ve seçildiği partide siyaset yapan eski bir milletvekiliyim. Bizi biz yapan eğriye eğri dememizdir. (YeniAkit)

imamoğlu kayak ile ilgili görsel sonucu

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • bi demistik bu eko yaramaz

    31 Ocak 2020 06:49
    2 0
    papazoglu sana hayranim nasilda istanbullu kekleri kekledin,kendini bir sevgi pitircigi diye millete yedirdin yiyen kerizlere slm olsun..... el alemin adami,adami iy götürr her türlü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;