GÜNCEL

Didem Arslan Yılmaz: Bu süreçte tek kazancım...

Tarih
10 Haziran 2019
İzlenme
Kişi

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın ortak yayını için çağrı yapan ve programın moderatörü olmak isteyen gazeteci Didem Arslan Yılmaz açıklama yaptı. Yılmaz, "Bu süreçte tek kazancım, dost görünen ikiyüzlüleri tanımak oldu" dedi. Arslan ayrıca, kendisine destek olan kadın gazetecilere de teşekkür etti.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı İmamoğlu’yla AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir adayı Binali Yıldırım arasında 16 Haziran’da yapılacağı netleşen ortak yayınla ilgili açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Ortak yayının çağrısını yapan ve moderatör olmak isteyen gazeteci Didem Arslan Yılmaz konuya ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı.

Arslan'ın açıklaması şu şekilde: 

Mesleğimin gereği 17 yıl sonra iki adayı Sayın @BY ve Sayın @ekrem_imamoglu’nu @HaberturkTV ‘de Türkiye’nin Nabzı’na davet edip, canlı yayında birlikte özgürce tartışmaları yönünde bir çağrım olmuştu. Böyle bir yayını baska bir kanal ve tanımadığım bir rejide yapmak istemezdim.

​Bu süreçte tek kazancım, dost görünen ikiyüzlüleri tanımak oldu. Meslekteki ve bu süreçteki tanıklıklarımı çoook ilginç ayrıntıları yazmakta olduğum kitabımda okuyacaksınız...

​Bu yayını değerli meslektaşım @KucukkayaIsmail’nın en iyi şekilde yöneteceğine inanıyorum , kendisine başarılar diliyorum. Başından beri söylüyorum, önemli olan demokrasimize büyük katkısı olacak bu yayının yapılacak olması.

​Moderatör kim olacak diye günlerdir süren gereksiz tartışma ortamında, başta sevgili @YZGLLDGN , @siring ve @mak_cen başta olmak üzere kadın meslektaşlarıma gösterdikleri destek için çok teşekkür ediyorum.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • isimsiz

  11 Haziran 2019 09:19
  1 0
  valla ben didem arslana destek olan o bayan gazetecilere üşenmeden baktım hepside ismail küçükkaya doğrultusunda insanlar. öyleyse bu didem'e kim ikiyüzlülük yaptı ? Didem de istediği olmayınca tarafını belli etmeyemi çalışıyor ? sola çekmeyemi başladı ?
 • HAK DAVA

  11 Haziran 2019 08:01
  9 0
  KIZIM SEN HALA İKİ YÜZLÜLERİ TANIYAMAMIŞSIN SENİN İSMAİL DEDİĞİN CHP YANDAŞI NASIL TARAFSIZ MODERATÖRLÜK YAPACAK SÖYLERMİSİN.. AYRICA BU İSMAİL TASMALI AMERİKAN KÖPEĞİ NATO KAFADIR SEN İKİ YÜZLÜLERLEDEN BAHSETMİŞSİN AMA BU İSMAİLİN 200 TANE FARKLI YÜZÜ VAR BUNU NE YAPACAKSINIZ ŞİMDİ...
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;