GÜNCEL

Cübbeli: Allah ölmeden önce Gökçek'e tövbe nasip etsin...

Tarih
08 Aralık 2017
İzlenme
Kişi
 Cübbeli Ahmet Hoca, Ankara'daki dinazor heykellerinin kaldırılmasıyla ilgili Cübbeli, Melih Gökçek'e "Allah ölmeden tövbe nasip etsin” duası yaptı.


"Parkın içini dinazor doldurmuş. Masraf 30 milyon… 30 tirlyon eski parayla, 30 trilyonla Ankara’da aç kalmaz ya. Ne işimiz var bizim dinazor heykeliyle” diye soran Cübbeli Ahmet Hoca şöyle devam etti:

“Halbuki ona Allah dostları ne dediler; her mahallede Kuran okuyan bir medrese, Kuran yeri aç dedi ona Efendi Hazretleri. Her parka 400 tane dinazor koy demedi yani. Ama arkadaşlar laf dinlemiyorlar. Laf dinlemeyenler belalarını buluyorlar. Allah ölmeden tövbe nasip etsin...”

 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • vatan sever

  12 Aralık 2017 14:01
  0 0
  Bu adama deli diyorsunuz, sonra açıklamalarına çıldırıyorsunuz, Ana haber bültenlerine, tartışma programlarına konu yapıyorsunuz. Arkadaş ne tutarsız insanlarsınız . Cübbeli Ahmet hoca bazen yersiz açıklamalar yapsa da islama hizmet eden bir hocadır biz seviyoruz . Eğer ruh hastası değilseniz deli dediğiniz bir insanın sözlerine aldırış etmezsiniz. Ama her mahalleye bir medrese lafı sizi rahatsız ediyorsa deli v.s demeyin adama rumuzunuzu din düşmanı olarak yazın.
 • BAHRI

  09 Aralık 2017 18:47
  3 0
  Allah sana da ölmeden önce hidayet nasip etsin...
 • sinan saat

  09 Aralık 2017 14:30
  2 4
  ebu cehil kılıklı adam asıl ALLAH sana tövbe nasip etsin.
 • aa

  08 Aralık 2017 19:24
  4 3
  madem bedduan tutyor abd, israile, zalimlere de beddua et de kurtulalım
 • istanbul

  08 Aralık 2017 16:45
  6 3
  Aynen hoca doğru söylüyor hindistanda bile bu kadar dinazor heykeli yok bizim vergilerimiz muhafazakar geçinen yöneticikerin sol guruha yaranmasına gidiyor
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;