GÜNCEL

CHP'li Bekaroğlu'ndan skandal Peygamber benzetmesi

Tarih
29 Haziran 2017
İzlenme
Kişi
15 Haziran’dan bu yana vatana ihanet suçundan 25 yıl hapis cezası alan Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını bahane ederek Ankara’dan İstanbul Maltepe’ye doğru yürüyen Kılıçdaroğlu ve yandaşlarının 'Adalet' ismini verdikleri kaos yürüyüşüyle ilgili kirli plan gün yüzüne çıktı.

TERÖR ÖRGÜTLERİ VE SAPKIN GRUPLARDAN DESTEK

Yürüyüş adı altında gerçekleştirilen provokasyona eli kanlı terör örgütü PKK, gezi terörizmine destek veren gruplar ve her seferinde Türkiye aleyhine faaliyet gösteren Alman ajan vekiller ve sol terör örgütler ve LGBT bu yürüyüşe destek verdi. Kılıçdaroğlu da bu kaos planı için 'Bu daha başlangıç' diyerek asıl niyetlerini ortaya koydu. 

CHP'Lİ BEKAROĞLU'NDAN SKANDAL PEYGAMBER BENZETMESİ

CHP milletvekili Mehmet Bekaroğlu neredeyse tüm terör örgütlerinin ve sapkın grupların destek verdiği bu yürüyüş için 'Peygamber'in izinden yürümektir' dedi. 


 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • MEHMET ÇELİK

  30 Haziran 2017 23:02
  1 0
  KARDEŞLERİM SIKINTI YAPMAYIN BİZLER KAZANIYORUZ. BUNLAR ARTIK SON KOZLARINI OYNUYOR. AB DESEN ZATEN DAĞILMAK ÜZERE ABD DE YAVAŞ YAVAŞ ÇEKİLİYOR. BİZLER TÜRKİYE GÖRÜNÜMLÜ OSMANLI'YA DOĞRU KOŞUYORUZ. HAMD OLSUN. HİLAFET İÇİN DUA EDİN VE İNŞA'ALLAH BİZ NESLİ CEDİD (YENİ NESİL) BU SANCAĞIN ALTINDA YAŞAYACAĞIZ... (DEVAM)
 • Mehmet Çelik

  30 Haziran 2017 23:02
  1 0
  Yo abi adamlar haklı Mescidi Dırar Meseesini hatırlayalım. Peygamberin izinden gidiyoruz giderek düşman bir tavır takındılar. Peygamberimizden gibi görünerek darbe yapmaya çalıştılar, lakin unuttukları bir şey vardı; ONLAR PLAN KURARKEN ALLAH'TA PLAN KURMUŞTU. VE BU SAVAŞ HAK İLE BATILIN SAVAŞI VE BU SAVAŞTA BATILIN GÖRÜNDÜĞÜ ASLA GÖRÜLMEMİŞTİR.
 • asmin

  30 Haziran 2017 22:22
  2 0
  Kendi peygamberin kastettmistir. Alınmayalım
 • hursit dilaver

  30 Haziran 2017 17:04
  1 0
  CHP bu ne diyecekti ki.
 • Ahmet

  30 Haziran 2017 15:20
  0 0
  Sıçayım o biyiklaruna, yavşak.
 • müezzinzade

  30 Haziran 2017 12:23
  0 0
  Her fırsatta AKP' yi dini siyasete alet etmekle suçlayan CHP'nin din simsarı milletvekilinin yaptığı bu çirkin, hadsiz ve seviyesiz benzetmeden dolayı, esefle tel'in ediyor ve bu çirkinliğe sessiz kalarak onaylayan CHP yönetimini ve partilileri şiddetle kınıyorum. ,
 • Abdullah

  30 Haziran 2017 10:17
  0 0
  Tabi ,hocan PETROSU peygamber kastederek söyledi isen dogru bir tesbit.Yoksa Islam Peygamberi ile alaka SIFIR.
 • zeki sözer

  29 Haziran 2017 22:32
  1 0
  senin Allah belanı versin, edepsiz! O nasıl benzetme?
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;