GÜNCEL

Can Ataklı'dan, Rizelilere hakaret ve tehdit

Tarih
22 Mayıs 2021
İzlenme
Kişi

Rize'nin İkizdere ve Çayeli ilçelerinde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik düzenlenen protestoları yorumlayan Can Ataklı, tehditvari ifadeler kullandı.

AK Partilileri yargılanmayla tehdit eden Can Ataklı, bu tavırlardan vazgeçilmesini istedi.

"SONU ÇOK KÖTÜ OLACAK, SOKAĞA ÇIKAMAYACAKSINIZ"


Can Ataklı, "Halk bir anda çok öfkelendi. Biz vatanımızı seviyoruz, Erdoğan'ımızı yedirmeyiz, ona Netanyahu benzetmesi yapamazsın falan.. Bir sürü sersem sepelek adam sokaklarda... Çok kötü bir şey ama. Bu nefretten, bu kinden, bu intikam duygularından vazgeçin. Sonu çok kötü, hakikaten sokağa çıkamayacaksınız, dolacak abi, ne Silivri kalacak ne bilmem neresi kalacak.. Vazgeçin." dedi.

RİZELİLERE HAKARET ETTİ

Rizelilere "cahil" benzetmesi yapan Can Ataklı, "Adamlara sorsan, Netahyahu desen bilmez, PKK nedir desen anlamaz. Hele orada bir kadın, kiralamışlar belli. Maksat sinir bozmak.." dedi.

Can Ataklı corona virüse yakalandı - Son dakika haberleri"Nerede ulan bu Rize Valisi, emniyet müdürü falan" diyerek küstah bir biçimde konuşmasını devam ettiren Can Ataklı, "Rize halkına söylüyorum, biraz uyanın." dedi.

Anadolu Yayıncılar Derneği Yüksek Etik Kurulu tarafından Rize halkına "kiralık, sersem, cahil, aptal, korkak beyinsiz," diyen Can Ataklı’ya kınama cezası verildi.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • MİSAFİR

  25 Mayıs 2021 16:49
  0 0
  Biz bu filmi bir kaç keredir oldu seyrediyoruz.
 • tasyon

  25 Mayıs 2021 10:44
  0 0
  valiye ulan Rize halkına "kiralık, sersem, cahil, aptal, korkak beyinsiz,diyen bu adam olmayan zart zurt konuşan kişi ye anadolu yayıncılar derneği Etik Kurulu tarafından kınama cezası verilmiş,.yani sen küfür etmeye devamet.-
 • KULO

  24 Mayıs 2021 14:47
  0 0
  Valla bu atakli midur yatakli midur piz anlamayuk. ha o istapola da rizeli çoktur. gendu tigat etsun sogağa çigarken. o topuğuna çigan tigeni mermilan keserler, anlamaz daa. :))
 • Mehmet Ali Sarmusak

  22 Mayıs 2021 23:11
  3 0
  Can Ataklı önce adam ol sonra insan ol olamıyorsan git Rize de adam olmayı öğren eğer öğrenmezsen bu yaştan sonrada zaten adam olamazsın.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2021 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;