SİYASET

Bülent Tezcan: Barış Yarkadaş'ın açıklaması gerçek dışıdır

Tarih
07 Temmuz 2018
İzlenme
Kişi

CHP'de Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce arasında gerilim devam ederken yeni bir kriz daha ortaya çıktı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "50 bin sandıktan 24 Haziran'da veri alamadık" şeklinde bir açıklaması olmadığını belirtti.

 

Bülent Tezcan: Barış Yarkadaş'ın açıklaması gerçek dışıdır

YARKADAŞ'I YALANLADI

Tezcan, eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın Parti Meclisi (PM) toplantısında kendisince söylendiğini öne sürdüğü sözler üzerine açıklama yaptı.

"Barış Yarkadaş tarafından Parti Meclisi toplantısında dile getirdiğim iddia edilen, '50 bin sandıktan 24 Haziran’da veri alamadık' şeklindeki açıklama tamamıyla gerçek dışıdır" ifadelerini kullanan Tezcan, ne kendisinin ne de başka bir arkadaşının bu yönde bir sözü olduğunu belirtti.

"PARTİMİZİ YIPRATMA AMAÇLI BİRT AÇIKLAMA"

CHP'nin bütün sandıklara sahip çıktığını ifade eden Tezcan, "Bu gerçek dışı açıklama, partimizi yıpratma amaçlıdır. Yalan ve iftirayla gerçeği karartmak gazetecilik değildir" değerlendirmesinde bulundu.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • okur

  07 Temmuz 2018 09:10
  2 0
  Gerçekten çok merak ediyorum.CHP yönetiminin de,seçmeninin de,nasıl bir algıları olduğunu.Yalan,iftira.kabalık,kavga,kendini beğenme gibi onca olumsuz duyguya sahipler,hiçmi durup düşünmezler biz ne yapıyoruz diye.İnsan ,her geçen gün olgunlaşmalıdır.
 • HAK DAVA

  07 Temmuz 2018 08:19
  2 0
  BU ŞEREFSİZLERİN KENDİNE HAYRI YOK Kİ; MEMLEKETE HAYIRMI GELİR BUNLARDAN ÖKÜZ ÖLDÜ ORTAKLIK BİTTİ SEÇİM BİTTİ KAVGA BAŞLADI BİRİ BİRİNDEN BİRİ ŞEYTANINDAN BULSUNLAR DEVLET BİRDE BUNLARA KUDUZ AŞISI FELAN YAPTIRSADA SOKAKTA MASUM İNSANLARIDA DALAMASALAR MALUM KUDUZ KÖPEK BUNLAR...
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;