GÜNCEL

Bülent Arınç'tan Mehtap Yılmaz'a cevap

Tarih
23 Ekim 2018
İzlenme
Kişi

TBMM Eski Başkanı Bülent Arınç, Mehtap Yılmaz'ın "Arınç büro çalışanı bir hanımı hamile bıraktı, çocuğuna sahip çıkmadı" iddiasına sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Bülent Arınç, dün sosyal medyaya düşen çirkin ithamları twitterdan yanıt verdi. Arınç, iddiayı gündeme getiren eski Akit yazarı Mehtap Yılmaz için, "çamur üslubu ve çirkefliği karakter haline getirmiş, kendi fantezi dünyasında yaşayan, ağzından irin damlayan" ifadelerini kullanıp dava açacağını söyledi. 

Arınç'ı eleştirdiği için Akit gazetesinin yazılarına son verdiği yazar  Mehtap Yılmaz, dün Twitter hesabından Bülent Arınç'la ilgili şok iddialarda bulunmuştu. Arınç'ın yanında çalışan bir kadını hamile bıraktığını iddia eden Mehtap Yılmaz, şu paylaşımı yapmıştı:

 

ARINÇ'TAN YANIT: Bülent Arınç ise o iddiaya bugün sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Arınç, Twitter hesabından Mehtap Yılmaz'a dava açacağını duyurup şu paylaşımı yaptı: "Çamur üslubu ve çirkefliği karakter haline getirmiş, kendi fantezi dünyasında yaşayan, ağzından irin damlayan, çirkin iftiralarla beni hedef alan ilkesiz, kişiliksiz şahıslarla yargı önünde hesaplaşacağım."

 

Arınç daha sonra da "Hamd olsun yıllardır siyasi arenada ve toplum önünde özel hayatı, aile yaşantısı ve fikirleri didik edilmiş; sonucunda güzel ahlaktan, güzel örneklerden başka hiçbir şey bulunamamış bir insanım. Böylesi edepten, ahlaktan nasipsiz kişilerin iftirası benim üstüme yapışmaz. Dostlarımız ve sevenlerimiz müsterih olsunlar" paylaşımı yaptı.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;