GÜNCEL

Boğaziçi Üniversitesi'nde terör yandaşlarına baskın

Tarih
25 Mart 2018
İzlenme
Kişi

Boğaziçi Üniversitesi'nde YPG lehine eylem yapıp, Afrin operasyonuna karşı çıkan terör yandaşı öğrenciler operasyonla evlerinden alındı. Gözaltına alınan öğrenci sayısı ise 7'e yükseldi.

Boğaziçi Üniversitesi'nde şehit olan askerlerimiz için lokum dağıtmak isteyen öğrencilere, terör seviciler engel olmuştu.

Lokum dağıtmak için masa kuran öğrenciler, "İşgalin katliamın lokumu olmaz", "Kürdistan faşizme mezar olacak" pankartı açan 20 kişilik YPG yanlısı öğrenciler tarafından engellenmişti.

 Boğaziçi Üniversitesi'nde terör yandaşlarına baskın

POLİS TERÖR YANDAŞI ÖĞRENCİLERİ YURTTAN ALDI

Bu sabah saat 05.00 sularında Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüsü'ne baskın düzenleyen emniyet güçleri, yurtlar ve kütüphanelerde arama yaptı. Yapılan operasyonla gözaltına alınan öğrenci sayısı 7'e yükseldi.

 Boğaziçi Üniversitesi'nde terör yandaşlarına baskın

 

 

CUMHURBAŞKANI: MEYDANI BUNLARA BIRAKMAYIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi'nde Afrin şehitlerimiz için lokum dağıtan öğrencilere saldıranlar için "Meydanı bunlara bırakmayacağız." demişti.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • metin

  26 Mart 2018 07:58
  2 1
  alınan 7 kişi gösteri yapan 20 kişi ne bu şimdi dalgamı geçiyorsunuz
 • Kürd

  26 Mart 2018 03:49
  5 0
  Devlet, eğitim kurumlarındaki hainleri temizlesin. Hem milletin vergisiyle kariyer elde edecekler hem o kariyerle velinimetleri millete hainlik yapacaklar. Buna akli dengesi yerinde olan hiç kimse onay vermez.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;