SİYASET

BİR PARTİ DAHA İMAMOĞLU'NA DESTEK VERDİ

Tarih
20 Haziran 2019
İzlenme
Kişi

Çok sayıda TV kanalında canlı yayınlanan tarihi İmamoğlu ve Yıldırım tartışma programını izleyerek bir başka TV kanalında program ve performans değerlendirmesi yapan Abdullahoğlu program sonrasında yaptığı basın açıklamasında: ''DYP olarak verdiğimiz ilk kararda herhangi bir değişiklik yok ve bu pazar yapılacak İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde tüm gücümüzle Sayın Ekrem İmamoğlu'nu destekleyeceğiz ''dedi .

Son günlerde yapılan spekülasyonların algı operasyonu olduğunu ve DYP nin bayraktarlığını yaptığı misyon ve vizyon gereği Türkiye ve İstanbul'un geleceği her şeyin üstündedir diyen Abdullahoğlu açıklamasını şöyle tamamladı:

''Doğru Yol Partisi'nin İstanbul da önemli sayıda gönüldaş ve sempatizanı bulunmaktadır. Bu sayı özellikle başa baş çıkabilecek seçim sonuçlarında seçimin kaderini direkt etkileyebilecektir. Nitekim 31 Mart seçim sonuçlardaki küçük fark konunun büyük önemini göstermiş bulunmaktadır . Doğru Yol Partisi olarak Sayın Ekrem İmamoğlu'na 23 Haziran seçimlerinde vereceğimiz tam destekle katkı sunacak ve tarihi görevimizi yapmış olacağız.''

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Tamer

  21 Haziran 2019 15:40
  3 0
  Doğru yol. Patisininde seninde şerefsiz
 • VATAN das

  21 Haziran 2019 03:30
  0 0
  kaç dakika verdi anlayamadım kırkbeş dakikamı ben üç dakika biliyordum uyku ilacımı katmışlar ondan sonramı soruları çalmışlar vah vah
 • hursit dilaver

  20 Haziran 2019 15:35
  1 0
  bereket DYP, bizim kurduğuımuz ve ambleminde kuran ve kurandan d0ğan guneş ve menderes mateminin 0lduğu A ve P nin allah peygamber 0ldugunu siz nerden bileceksiniz. şu eski başkanınız bile islam kin ve nefretli 0lmuş ta muslimlerle dalga geçiy0rdu geçenlerde. iyi ki AP değilsiniz. y0ksa sadettin bilgiçten talat asala, ali fuat başğıle kadar mezarlarında dönerlerdi..ulan KURANDAN 150 AYETİ ÇIKARSAK NE 0LUR DİYEN SİZİN PARTİDENDİ BE.
 • laiklik elden gidiyeah

  20 Haziran 2019 14:53
  2 0
  dyp ne la öyle bir parti mi varmış..
 • İnsan

  20 Haziran 2019 14:44
  3 0
  DYP diye bir parti kaldı mı ki ? Peki burda aklıma gelen bir konu , seneler DYP ye destek vermiş olan Süleymancı cemaati kime oy verme kararı aldılar ?
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;