GÜNCEL

Berna Laçin: Ülkem için çok üzülüyorum

Tarih
06 Aralık 2018
İzlenme
Kişi

Bulaşık deterjanı reklamlarının aranan yüzü Berna Laçin, Gezi Parkı kalkışması nedeniyle kendisi gibi oyuncu olan Memet Ali Alabora ve gazeteci Can Dündar hakkında yakalama kararı çıkarılmasıyla ilgili sosyal medya hesabı Twitter'da açıklamada bulundu. 

"Bir yanlışa daha kaç yanlış ekleyecek bu ülkenin tarihi"  diyen Laçin,  "Hala şaşırıp, sonra şaşırdığıma şaşırıyorum! Ülkem için çok üzülüyorum... Hepimiz için..." paylaşımında bulundu.

berna laçin alabora ile ilgili görsel sonucu

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Okuyucu

  07 Aralık 2018 08:33
  3 0
  Alabora’nın gezi kalkınmasındaki rolü çok net. Seçimle işbaşına gelmiş hükümeti gayrimeşru yolla yıkmak isteyen bir anarşist. Can Dündar fetönün bildiğin işbirlikçisi ve her platformda kendini kollayanlara yaranmak için ülkesini kötülemekte. Bunları savunan kişi bunların ne olduğunu bilmiyor olamaz. Tabi kafa aynıysa diyecek bir şey yok.
 • huseyin

  07 Aralık 2018 05:14
  3 0
  berna sen kendine üzül munafik ülkeyi yakip yiktiniz hainler toplulugu sanatci olmak icin illede hain mi olmaniz gerek ne anlamis degilim...
 • VATANSEVER

  07 Aralık 2018 02:02
  4 0
  Bu ülkede kendi haline ve durumuna üzülmesi gerekenler hala vatan hainlerine üzülüyorsa ve bu durumlarını da perdelemek için ülkeye üzüldüklerini söylüyorlarsa ülkede sorun yok, ülke doğru yoldadır.Bunlar boş konuşmaya devam ediyorlar demektir.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;