SİYASET

Başkan Erdoğan’a en yakın isimden çok konuşulacak sözler! 'Abdullah Gül'e bu yüzden kırgınım'

Tarih
07 Kasım 2019
İzlenme
Kişi

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mehmet Ali Şahin, AKİT TV'de ekranlara gelen Ankara Kulisi programına katıldı.

Mehmet Ali Şahin, canlı yayında kendisine yöneltilen 'Cumhurbaşkanımız sürekli olarak kardeşim Abdullah Gül diyordu. Biz bir gün Abdullah Gül'ün ağzından Erdoğan ile ilgili böyle bir söz duymadık. Ne söylemek istersiniz' sorusuna çok konuşulacak bir cevap verdi.

Başkan Erdoğan’a en yakın isimden çok konuşulacak sözler! 'Abdullah Gül'e bu yüzden kırgınım'Şahin, dikkat çeken soruya "Bunu Abdullah Gül'e sormak lazım. Tabi kendisi Cumhurbaşkanlığı görevi bittikten sonra partimize dönmedi. Bunu yadırgadım. İyi ilişkilerimiz vardı. Bu kadar yakın çalışma arkadaşımızın birlikte kurduğumuz partiye geri dönmesi arzumuzdu, aramızda görmek isterdik. Belki partimiz başka görevler de verebilirdi. Bizi üzen son Cumhurbaşkanlığı seçime giderken Tayyip Erdoğan'ın karşısına çıkacaktı. Meral Hanım engelledi. Engelleme yaşanmasa Millet İttifakı'nın adayı olacaktı. Bu yüzden ona kırgınım. Kendisine göre izah edeceği şeyler vardır. Ama vefa sadece İstanbul'da bir semt adı değildir. Olmamalıdır" cevabını verdi.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Hakkı

    07 Kasım 2019 21:04
    1 0
    Helal Mehmet Ali Şahin beye. Vefakar biri olduğunu bir kez daha gösterdi.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;