GÜNCEL

Başakşehir'den Arda'ya para cezası

Tarih
16 Ekim 2018
İzlenme
Kişi

Başakşehir Kulübü, Arda Turan'la ilgili resmi siteden bir açıklama yaptı. İstanbul ekibi, 31 yaşındaki futbolcuya 2.5 milyon TL para cezası verildiğini duyurdu.

Dün yönetim kurulunun Arda Turan'la ilgili bir toplantı yapacağını ve alınacak kararın resmi internet sitesinden duyurulacağını belirten Başakşehir Kulübü, beklenen açıklamalayı yaptı.

İstanbul ekibi, yıllık 4 milyon euro (27 milyon TL) kazanan 31 yaşındaki futbolcuya 2.5 milyon TL para cezası verildiğini duyurdu.

arda turan başakşehir ile ilgili görsel sonucuİşte yapılan açıklama:

Yönetim Kurulumuz 15.10.2018 tarihinde saat 19:30’da tek gündem maddesi ile olağanüstü toplanmış ve oyuncumuz Arda Turan’la ilgili bir kısmını aşağıda açıkladığımız bazı kararlar almıştır.

ETİK ANLAYIŞIMIZA UYMUYOR

Milli Takım maçları nedeniyle verilen 3 günlük izin sırasında futbolcumuzun işlediği iddia edilen ve medyaya yansıyan fiillerinin İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün etik ve profesyonel anlayışı ile hiçbir şekilde bağdaşmadığını belirtmek isteriz.

PARA CEZASI VERİLDİ

Konunun yargıya intikal etmesi sebebiyle ek karar ve yaptırım haklarımızı saklı tutarak, kendisini 2 milyon 500 bin TL para cezası ile cezalandırdığımızı, oyuncunun profesyonel yükümlülüklerinin yargı kararını verene kadar devam edeceğini kamuoyuna bildiririz.

Saygılarımızla İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;