SİYASET

Bakan Ağbal: Kılıçdaroğlu'nu yalanlamaktan bıktım

Tarih
21 Haziran 2018
İzlenme
Kişi

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Aksaray'da bir otelde, tarım ve hayvancılık ile ilgili sivil toplum kuruluşları, oda ve birliklerin temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda yaptığı konuşmada, Aksaray'ın gerek sahip olduğu lokasyon özelliği gerek ekonomik potansiyeli itibarıyla ön plana çıkan illerden söyledi.

Seçim ortamında, iktidarı yıpratmak isteyenlerin çeşitli yalanlara başvurduğuna dikkati çeken Ağbal, şöyle devam etti:

"Ben Maliye Bakanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu'nun yalanlarını yalanlamaktan bıktım. Her gün yalan, her gün başka bir yalan. Diyor ki, 'Nasıl olsa ben yalan söylüyorum, bu böyle gidiyor.' Kusura bakmasın, o hesap uzmanıysa biz de maliyeciyiz. Yalana geçit vermeyiz, yalanları varsa onları da yüzüne karşı vururuz. Görülüyor ki yalan üzerinden, hamaset üzerinden bir siyaset yürütülüyor. Şirinleri oynuyorlar, şirin gözüküyorlar ama bu şirin gözüken, şirinleri oynayanların gerçek yüzü ne? Eski Türkiye. Yavaş yavaş gerçek yüzleri de ortaya çıkmaya başladı. Vatandaşlar yavaş yavaş bunların yalanlarını, 24 Haziran'dan sonra Türkiye için ne yapmak istediklerini, niyetlerini, düşüncelerini görmeye başladı. Ülke olarak, millet olarak bu ülkenin kaderini, kazanımlarını, bunlara asla teslim edemeyiz. Buna asla müsaade edemeyiz."

21 Haziran 2018

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • HAK DAVA

    21 Haziran 2018 18:57
    0 0
    GAYET NORMAL BIKMANIZ ; HERİFCİ OĞLU TEK AYAĞI ÜSTÜNDE 1.000 TANE YALAN SÖYLÜYOR İFTİRA ATIYOR KENDİ SÖYLEDİKLERİ HİÇBİRŞEYİ İSBAT ETMEZKEN HÜKÜMET NE DESE HEMEN KANIT İSTİYOR.ARKADAŞ KANIT İSTİYORSAN EĞER SENDE SÖYLEDİKLERİNİ KANITLAYACAKSIN FETÖDEN ALDIĞIN ÇAKMA VE UYDURMA BELGELERLE BİYERE VARAMADIĞIN ORTADA.SÖYLEDİĞİ YALANLAR DAHA YARIM SAAT GEÇMEDEN ÇIKIYOR ORTAYA
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;