GÜNCEL

Antalya Valisi personelleri uyardı: Kahvaltınızı evde yapın

Tarih
17 Ekim 2018
İzlenme
Kişi

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, resmi kurumlarda çalışan personellere sigara ve kahvaltı konusunda uyarıda bulundu.

"HERKES KAHVALTISINI EVİNDE YAPIP GELECEK"

Toplantıda, kurumlarda yaşanan sorunlara değinen Karaloğlu, artık mesai başladıktan sonra kahvaltı yapılmasını yasakladıklarını belirterek şöyle konuştu:

"Kurumlarda sabah mesai başlıyor, kahvaltı mesaisi de başlıyor. Kurumlarda kahvaltı yapılmasını bugünden sonra yasaklıyoruz. Bundan sonra herkes kahvaltısını evinde yapıp mesaiye gelecek. Mesai başladığında, mesai başlamış olur. Mesai başladıktan sonra kurumun bahçesinde, sağında solunda, ofiste kahvaltı masaları kurulup, dakikalarca, saatlerce kahvaltı yapılmayacak. Bunda her kamu kurumu amirinin dikkatli olması lazım."

vali karaloğlu ile ilgili görsel sonucu

"BÜTÜN DAİRELERİMİZ KENDİSİNE ÖZEN GÖSTERSİN"

Münir Karaloğlu, sigara içen personeller için de bir uyarıda bulunarak "Mesai devam ederken sigara içen arkadaşların her kafaları estiğinde kupalarını ele alıp dışarıya çıkmalarını çok çirkin buluyoruz. Kendisine verdiğimiz öğle saatlerinde sigarasını içecek. Çay kupasını elinize alıp binanın dışında özel mekanlar oluşturmayacaksınız. Çirkin görüntüler istemiyoruz. Bütün dairelerimiz kendisine özen göstersin." dedi.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • MÜŞTEKİ

  17 Ekim 2018 18:32
  1 0
  Harikasınız sayın Valim.Allah razı olsun sizden.Ben İstanbul'da Meb'te çalışıyorum başta müdür olmak üzere müdür muavinlerinin odalarına 09.00 itibarıyla kahvaltı servisi başlıyor.İnşallah tüm Kamu kurumlarında uygulanır sizin uygulamanız.Sigara içenler sanki müktesep bir hakmış gibi bardak ellerinde kurumun önünde ya da bahçesinde arz-ı endam eyliyorlar.
 • hursit dilaver

  17 Ekim 2018 18:17
  1 0
  mehmet kardeşime cevap. devlet memuru sigara içmez. bundan sonra sigara içenler. memur olmasın.1930larda içerde ya da koridorda sigara içen tek memur olmazdı.utusuz ,gravatsız, ayakkabısı boyasızn tek memur olmaz dı. ismak paşa disiplini bu tabi. onun için 1930ları özlüyoruz. ne günlerdi be.. yer içer aç yatardık. tugrul tuglu ihvanımın kulakları çınlasın.o zamanlar ütülü pantolon,boyalı ayakkabı gıcırdayan cinsten. her gün traşlı,himler gözlüğü, hitler bıyığı...aaah ne günlerdi o günler.
 • hursit dilaver

  17 Ekim 2018 18:12
  0 0
  yahi bizim antalyada şöyle keyifli bir branç yapmak yasak ha.. ne oldu özgürlük, insan hakları, demokrasi, laiklik kemalistlık ve kabalistlik,segonder sekülerlik, kökten dinsizlik,olmaz ki, böyyle de yat.. yapılmaz ki.sabahları devlet kurumlarının bahçesinde şöyle devlete güvenerek bir branç zevkimiz vardı yani.
 • Mehmet

  17 Ekim 2018 16:56
  0 1
  Memuriyeti git gide köleliğe çeviriyorlar. Adama içerde sigara içmesini yasaklayacaksın dışarı çıkmasını da yasaklayacaksın. Ne zaman içecek sigarasını Sigara içmiyorum içilmesini de tasvip etmiyorum ama ayarınız yok be kardeşim. Kanunlar yönetmelikler birbirine hiç uymuyor. Bir de tüm kamu kuruluşları amirlerinde Erdoğan kompleksi var. Kendilerini Başkan Erdoğan zannediyorlar. Onun her istediği oluyor diye kendi istekleri de h
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;