GÜNCEL

Almanya'da Erdoğan ziyareti öncesi şok iddia!

Tarih
25 Eylül 2018
İzlenme
Kişi

BM Genel Kurul görüşmeleri dolayısıyla ABD'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dönüşte Almanya'ya ziyaret edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Berlin ziyareti öncesi çarpıcı iddialar ortaya atıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 73. Genel Kurul görüşmeleri kapsamında bulunduğu ABD'nin New York kentinde Almanya'ya geçerek mevkidaşı Steinmeier ve Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüşecek.
can dündar meşale tolu ile ilgili görsel sonucu

'CAN DÜNDAR VE MEŞALE TOLU İLE GÖRÜŞTÜ'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Almanya ziyareti öncesi çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier, Erdoğan görüşmesi öncesi firari Can Dündar, Meşale Tolu ve bir HDP'li heyet ile görüştü. Bu görüşme sonrasında Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşmesinde Türkiye'deki basın özgürlüğünü gündeme getireceği iddia edildi.

merkel erdoğan ile ilgili görsel sonucu

'MERKEL YEMEĞE KATILMAYACAK'

Almanya'nın başkenti Berlin'de Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan için vereceği akşam yemeğine Almanya Başbakanı Merkel'in katılmayacağı öne sürüldü.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;