DÜNYA

Alman Cumhurbaşkanından Mesut Özil'e tehdit

Tarih
08 Haziran 2018
İzlenme
Kişi

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier, İngiltere’nin Başkenti Londra’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştukları için tepki gören Alman milli futbol takımı oyuncuları İlkay Gündoğan ve Mesut Özil ile ilgili tehditkar bir açıklama yaptı.

İlgili resim

DW Türkçe’nin aktardığına göre, Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, “Onların sözlerini ciddiye almam gerekirse, ki almamam için herhangi bir neden yok, o zaman ikisinin de Alman devletine bağlılıklarını dile getirip ortaya çıkan görüntüyü düzeltmeleri onlar için iyi olur” diye konuştu. Alman milli futbol takımı oyuncuları İlkay ve Özil’le köprü kurulması gerektiğini söyleyen Steinmeier “Çıkış yolu aranmasına yardımcı olunmalı” önerisi yaptı.
 
Cumhurbaşkanından Mesut Özil'e tehdit

50 BİN TEPKİ MESAJI GELDİ 

Düşman imajı yaratılmasının günlük hayatta ayırım yapmayı kolaylaştırdığını ifade eden Steinmeier, iki yıldız ile görüştüğü için Facebook hesabına öfke dolu yorumlar gönderildiğini söyledi. Steinmeier, hesabına 50 bin dolayında mesaj gönderilip konunun tartışmaya dönüştürülmesinin sosyal medya için istisnai bir durum olduğunu ifade etti. Almanya Cumhurbaşkanı, Alman milli takım kampından önce iki futbolcuyla bir araya gelmişti. 


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • HAK DAVA

    08 Haziran 2018 10:46
    0 0
    ULAN LAVUK MÜPTEZEL ONLAR ALMAN CUMHUR BAŞKANINDA DEĞİL TÜRKİYE CUMHUR BAŞKANINA BAĞLILAR NE OLDU LAN ŞEREFSİZ FUTBOL TAKIMINIZA TRANSFER ETTİNİZ DİYE SATIN MI ALDIK SANIRSINIZ MÜPTEZEL KÖPEKLER SENİN MAÇAN YİYOSA GEL TÜRKİYEYE DE BU MİLLETİN ÖNÜNDE SÖYLE BAKALIM O SÖZLERİ BAK SANA NASIL YEDİRİYORUZ
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;