SİYASET

Ali Babacan'dan sonra Cem Uzan da harekete geçiyor

Tarih
15 Mart 2020
İzlenme
Kişi

Fransa'da bulunan Cem Uzan'ın Genç Parti ile 21 Mart tarihinde yeniden siyasi arenaya gireceği öne sürüldü.

Cem Uzan’ın siyaset sahnesine döneceği ve Genç Parti ile birlikte siyasette aktif rol oynayacağı iddia edildi.

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu, Cem Uzan’ın siyaset sahnesine tekrar Genç Parti ile döneceğini öne sürdü. Uğuroğlu, Uzan’ın çarpıcı açıklamalar yapacağını, parti ile birlikte siyasette aktif rol oynayacağını söyledi.

Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’ndan sonra bir isim daha! 21 Mart'ta parti için harekete geçiyorUğuroğlu’nun bugünkü köşe yazısının ilgili kısmı şöyle:

Cem Uzan Fransa'da yaşıyor ve FETÖ'cü savcı ve hakimler tarafından hakkında verilen mahkumiyet kararlarına karşın "yeniden yargılanma hakkı" için yasal başvurularını yaptı.

Genç Parti, 50 ilde ve bu illerin 300 ilçesinde teşkilatlarını kurarak seçime girme hakkını kazanmak için 21 Mart cumartesi günü Ankara'da Green Park otelde saat 13.00'de Genel Kurul toplantısını yapacak.

Genel Başkan ve yetkili kurulların da seçimi yapılacak.

Genel kurula canlı yayın ile bağlanacak olan Cem Uzan, yaklaşık 30-40 dakika süren bir konuşma yaparak yıllar sonra kurucusu olduğu Genç Parti aracılığıyla yeniden siyasi bir konuşma yapacak.

Cem Uzan'ın çok çarpıcı siyasi açıklamalar yapacağını ve Genç Parti ile siyaset sahnesinde aktif bir rol üsteleneceğini de vurgulayayım.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;