GÜNCEL

AK Partili Şamil Tayyar 'Erdoğan izledi, çıldırdı' dediği videoyu paylaştı

Tarih
29 Mart 2018
İzlenme
Kişi

"FETÖ borsası" açıklamasıyla AK Parti içinde tartışmalara neden olan Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "Çok özel bir kayıt götürdüm Cumhurbaşkanı'na. İzledi, çıldırdı. Böyle bir şey nasıl olur diye. Oysa benim o kaydı bir yıl içerisinde göndermediğim danışmanı yoktu! İzletmemişler Cumhurbaşkanımıza. Onlar hâlâ ordalar. Bir yerde problem var. Sıkıntı büyük" dediği videoyu sosyal medyadan paylaştı.

Tayyar, Twitter'dan paylaştığı video için “Konuşan Prof. Dr. Hilmi Bayraktar… Yerli ve milli Cumhurbaşkanımıza ‘Almancı’ diyen, ‘cemaat’ dediği FETÖ’yü cezalandırıcı üst makam olarak gören bu edepsiz, 15 Temmuz’dan sonra Gaziantep Üniversitesi'ne rektör yardımcısı olarak atandı.Cumhurbaşkanımızdan gizlenen video budur” diye yazdı.

Bayraktar videoda, "Tayyip Erdoğan Alman ekolünden gelen bir partinin içinden yetişmiş bir insandır. Dolayısıyla Tayyip Erdoğan Alman ekollüdür. Ben 'gömleği çıkardı' derken ben artık Avrupa'dan çıktım dedi. Ama geri Alman ekolüne Avrupa ekolüne döndü" ifadelerini kullanıyor.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • Celalettin Bacak

    29 Mart 2018 15:04
    1 0
    Yerel yönetimlerde dönen rant olayları da gizlenmekte. At üstünde sinek gibi yaşamaktalar.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;