SİYASET

AK Partili başkan İyi Parti'ye geçti

Tarih
25 Aralık 2018
İzlenme
Kişi

AK Parti'den istifa ederek İP'ye katılan Maden Belediye Başkanı Musa Orhan, "İP'nin Elazığ'da belediye seçimlerinde büyük bir zaferle çıkacağına inancım tam" dedi

İP'nin Maden Belediye Başkan adayı belli oldu. Bağımsız olarak Maden'den Belediye Başkanı seçilen, ardından da AK Parti saflarında yerini alan Musa Orhan, İP'ye geçti.

maden musa orhan ile ilgili görsel sonucuResmi tören düzenlendi

Orhan'ın parti rozeti teşkilat binasında düzenlenen törenle takıldı. İP Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, İP'nin Elazığ Belediye Başkan adayı olarak Ali Şekerdağ'ın isminin açıklanmasının büyük bir coşkuyla karşılandığını ve İP'nin belediye seçimlerinden zaferle çıkacağını söyledi. Or sözlerini şöyle sürdürdü: İnanç ve düşünce hürriyetine saygılı, milli ve manevi değerlerine bağlı, medeniyetlere giden yolun taşlarını döşeye döşeye gelen cesurlar hareketidir. Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de her gün gelişen, büyüyen İP'nin Elazığ'da belediye seçimlerinde büyük bir zaferle çıkacağına inancım tamdır. Ali Şekerdağ adayımız olduktan sonra hem partide hem kamuoyunda büyük bir heyecan oluşmuştur. Bu heyecan ilçelerde etkisini göstermiştir. Bugünde Maden Belediye Başkanımız Sayın Musa Orhan'ın aramıza katılması cesurlar hareketine büyük bir güç kazandırmıştır. Değerli başkanım Musa Orhan'ın İP'ye katılması bizleri onurlandırmıştır. Kendileri tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Aramıza hoş geldin diyorum.

3. dönemde kazanmak istiyor

Maden Belediye Başkanı ve İP Maden Belediye Başkan Adayı Musa Orhan ise şunları kaydetti: "Bizler inşallah hayatımızın her safhasında bütün bireylere karşı, partili partisiz her insanımıza karşı işte, aşta, gönülde, yürekte, hayatımızın her safhasında hep birlikte iyi olup iyi davranacağız ki hep birlikte iyi olalım. Çok fazla söze gerek yok. İnşallah 2019 Mart yerel seçimlerinde daha önce 2 dönem yapmış olduğum belediye başkanlığını İP çatısı altında devam etmeye çalışacağız, gayret göstereceğiz. Yerel seçimlerde büyük bir başarı sağlayacağımıza inancım tam."


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Yilmaz karademir

  25 Aralık 2018 17:58
  0 0
  İki dönem kazanmış olmanı AKP'ye borçlusun,kazan da görelim şimdi.
 • Vatandaş

  25 Aralık 2018 17:26
  0 0
  https://youtu.be/X3ZdCXeHJQM
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;