SİYASET

AK Parti'den ODTÜ'deki pankartla ilgili açıklama

Tarih
07 Temmuz 2018
İzlenme
Kişi

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, ODTÜ'nün 2018 yılı mezuniyet törenine CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan'a hakaret içeren pankartlarla ilgili Twitter'dan açıklama yaptı.

"KİRLETİLMİŞ BİR ZİHİN BU"

Mahir Ünal, ülke gündemine oturan skandal pankartlarla ilgili, "Kendi inancına, tarihine, kültürüne nefretle bakan, kendi halkından ve o halkın tercihlerinden iğrenerek söz eden kirletilmiş bir zihin bu. PYD/ PKK ile empati kurabilen ve sempati besleyen bu kirletilmiş zihin, üniversitelerde yuvalanmış bazı çirkin akademisyenlerin eseri." dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A HAKARETTEN 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada, "ODTÜ'de yapılan mezuniyet töreni sırasında Cumhurbaşkanına hakaret içeren pankartı taşıyan kişiler hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan soruşturma başlatılmış ve 3 kişi gözaltına alınmıştır" denildi.

İŞTE O SKANDAL PANKART!

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • hursit dilaver

  07 Temmuz 2018 14:48
  0 0
  mahir ünal ne güzel konuşmuş. özledik valla böyle konuşmaları. sonuna da kınadık deseydi. de gene herkes bildiğini okusaydı. KINAMA YAPILINCA BUNLAR RAHAT EDİP HUZURLA UYUYORLAR TABİ.soranlara aaa biz de kınadık onları DİYORLAR.o zaman YIKIL SEZAR derler. bu çakallar da bu işe devam ederler.şunu ke4mal ya da muharreme yapsalardı. o afişi yedirirlerdi yapanlara..ama ben yazar ben söylerim tabi.
 • hursit dilaver

  07 Temmuz 2018 14:44
  0 0
  kıbrısta maraş bölgesindeki 200 tane otelde otlar bitiyor.agaç olup tavanları deliyor. 74de kıbrısı aldık ama bu maraş bölgesinde MAKARYOS TARAFINDAN DÜNYANIN EN KALİTELİ FİRMALARINA YAPTIRILAN VE DÖŞETİLEN 200 OTELE EL ATAMADIK..80DE BİZİM EMEKLİ SANDIĞI EL ATACAK OLDU.TOKAT YEDİ.OTELLER BİTTİ GİTTİ. ulan işletmesini bari ingilizlere vereydiniz. parayı bölüşürdünüz. neye yaradı şimdi..AYNISINI MARDAN PALASA YAPMAYIN.
 • hursit dilaver

  07 Temmuz 2018 14:41
  0 0
  bir de şu var. MARDAN PALAC oteli. antalyada ülkenin en muhteşem otelşidir. açılmadan önce rus patron 0 otel için 2 yıl eğitim verdirdi personele ve maaşlarını da ödedi.sonra otel açıldı. biz de turizmciyiz acizane..orada çalışan arkadaşlarımız da vardı. sonra ne olduysa otel kapatılduı. BEYLER MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR. FETTAH TAMİNCE EL ATSIN BARİ.
 • hursit dilaver

  07 Temmuz 2018 14:38
  0 0
  beyler sıcağı sıcağına bu işi bitirin. sonra,laçkalaşıyor ve kabak gene AKPye patlıyor. yahu bir CHP ciddiyeti olsun. BUNLARIN HİÇBİRİNİ CHP İKTİDARINDA GÖREMEZSİNİZ. KENDİNİZİ KORKAKLIKTAN DEMOKRASİYE SIĞINDIRMAYIN. BAHANE ETMEYİN.batıya almanyaya bakın bakalım.ıspanyaya bakın.adam neler ediyor.DEMOKRASİ SİZE DERT AVRUPALILARA DERT DEĞİL. hala anlamıyacaksınız di mi.
 • hursit dilaver

  07 Temmuz 2018 14:36
  0 0
  HADİ BAKALIM, GÜCÜNÜZ YETİYORSA BU AKADEMİSYENLERİ YA DA TALEBELERİ ATIN DA GÖRELİM.atamıyacaksınız. o küfürleri yemek için kanun çıkardınız.yeter artık.bu akademisyen ve talebelerden bu ülkeye fayda yok. atın diycem. atın da görelim. yoksa bunlar artık mecliste de 2 tane kahraman var BARIŞ ATAY VE AHMET ŞIK. artık laf geçiremiyeceksiniz.bir 5 sene bunlarla geçecek. bakalım bugün yemi,nde ne artislik edecekler.
 • hursit dilaver

  07 Temmuz 2018 14:34
  1 0
  siz 2002de ABye yaranmak içi,n kanun değiştirip her türlü söz, ifade,özgürlüğü derseniz. bunlara müstehak olursunuz. BURASI AB ÜLKESİ DEĞİL.TÜRKİYE.bak elin olu vizesiz geçiş için kıbrıs şartı, asker çek, ve 2019 aralık ayı diyor. yani kafa buluyor.ULAN ŞİMDİYE KADAR HER DEDİKLERİNİ YAPTIK DA NE OLDU. MÜLTECİ PARASI BİLE VERMEDİLER.ADAMLAR BİLİYOR, bunlar bize muhtaç diyor ve afrika ülkesi gibi görüyor. zül addediyor be. anlayın artık.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;