SİYASET

Ahmet Hamdi Çamlı'dan açıklamalar

Tarih
16 Kasım 2019
İzlenme
Kişi

Biz10TV Youtube kanalında gazeteci Zeynep Uzun’un konuğu AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı oldu. Çamlı; gündeme  ilişkin ve kendisi hakkında yapılan birçok eleştiriye cevap verdi. 

İstanbul seçimlerini değerlendiren Ahmet Hamdi Çamlı seçimde AK Parti’ye CIA ve MOSSAD destekli bir tuzak kurulduğunu söyledi.

'İstanbul seçimlerinde CIA ve MOSSAD AK Parti'ye tuzak kurdu'

Çamlı, seçimlere girerken AK Parti’ye çeşitli nedenlerle kızgın olan bir kesimin olduğunu bu kesimi de CIA ve MOSSAD’ın manipüle ettiğini iddia etti.

'Bu pazar seçim olsa İmamoğlu yüzde 25 oy alamaz'

Çamlı Ekrem İmamoğlu’nun bu Pazar seçime girse yüzde 25 oy alamayacağını ama o dönem bir rüzgar estirildiğini söyledi. Ahmet Hamdi Çamlı, İstanbul ve Ankara’da yaşanan durumun bir reklam arası olduğunu ve AK Parti’nin bu illeri tekrar geri alacağını söyledi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'Çamuriyetçiler' sözüyle kimi kast etti?

11 Kasım’da attığı Çamuriyetçiler tweeti hakkında da açıklama  yapan Ahmet Hamdi Çamlı Cumhuriyet düşmanı olmadığını, Cumhuriyet’in bir Osmanlı projesi olduğunu asla Cumhuriyet’e karşı olmadığını söyledi. 

Zeynep Uzun’un, Neden 11 Kasım’da böyle bir paylaşım yaptınız 11 Kasım tarihini neden seçtiniz sorusuna  ise “ O gün çok azmışlardı. Yine tapınmaya başlamışlardı ben de böyle bir  tepki gösterdim” diye açıkladı. 

Mustafa Kemal Atatürk'e hasımlık mı besliyor?

Mustafa Kemal Atatürk’ü seviyor musunuz? Sorusunu cevaplayan Çamlı, "Ben Mustafa Kemal Atatürk’e saygı duyuyorum. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Yapılan işleri yanlış görüyorsak bunu söylemeliyiz. Ben harf inkılabını yanlış buluyorum. Kıyamet gibi bir hata. Bunu söylemek gerekiyor. Ama milli mücadele dönemindeki Atatürk’e sözüm yok. 1924 sonrasını tartışmalıyız. İtirazlarımız orada bizim" diye cevapladı. 

Bakanlık teklifi geldi mi?

Bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada hakkında bakanlık teklif edildiği, yeni kabinede bakan olacağı iddialarını da cevaplayan Ahmet Hamdi Çamlı, "Bunlar bizim üstümüzden piyasa yapıyorlar. Yok öyle bir şey ben milletvekiliyim. Ne bakanlığı! Ben Milletvekili olarak seçildim. Bakanlık iddiaları falan tamamen uydurma" ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'Mustafa Yeneroğlu'na çok üzüldüm'

AK Parti’den geçtiğimiz haftalarda istifa eden Mustafa Yeneroğlu hakkında konuşan Ahmet Hamdi Çamlı, "Ben Mustafa Yeneroğlu’na çok üzüldüm. Mustafa benim kardeşimdir. Aynı meşrepten olduğum bir kardeşimdir. Ancak kendisi adına çok üzüldüm. Yanlış yaptılar, yanlış yola saptılar olayı idrak edemiyorlar" diye konuştu.

Yeliz hesabını kullandı mı?

Sosyal medyada sürekli gündem olan Yeliz sahte hesabını kullandığı iddiaları hakkında ilk kez açıklama yapan Ahmet Hamdi Çamlı, "Bu Çamuriyetçilerin putu! Yok öyle bir şey benim zaten kendi hesabım var neden fake bir  hesap kullanayım zaten oradaki görüntüler başkabir videoda var yani benim olmadığım hesabın bana ait olmadığı çok açık" dedi. (Sputnik)


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • hursit dilaver

    18 Kasım 2019 18:55
    1 0
    sizin seçim başkanınız da mı M0SSAD CIA ile 0rtak tı.ne yanı yazmanktan usanmıcam. 13 bine inen 0y farkını, ULAN SEÇİMİ AKP ALACAK diye YSK sayım durdurtan CHPye ne yaptınız... hiiiç. saygı ile ilahı emir diye kabul ettiniz.0 çekmecedemiydi, tavuk kumesi, ardiya, inşaattaki seçmenler. HATTA BİRİNDE MHP BAŞKANININ EVİNDE 15 SEÇMEN.. ne 0ldu bunlar..öyle m0ssad falan y0k.siz verdiniz.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR
SESLİ MAKALE YAZARLARI

Copyright © 2020 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;