GÜNCEL

10 Kasım'da 'Kemalpaşa' tatlısı paylaştı, tutuklandı!

Tarih
13 Kasım 2018
İzlenme
Kişi

Mustafa Kemal’e hakaret bahanesiyle yapılan tutuklamalar hız kesmeden devam ediyor. Fikir özgürlüğünün bir kenara bırakıldığı haksız kemalist tutuklamalar vicdanları yaralamaya devam ediyor. Edirne’deki 10 Kasım törenlerinden “Atatürk ilah değildir” dediği için çıkarıldığı mahkemece tutuklanan üniversite öğrencisi Emine Şahin’den sonra şimdi de Uğur Koç adlı genç hakkında bu kadarına da pes dedirten bir karar verildi.

uğur koç ile ilgili görsel sonucuEspri yaptı, tutuklandı!

10 Kasım’da sosyal medya hesabından "Kemal Paşa” tatlısı paylaşan Uğur Koç isimli Müslüman genç, Atatürk'e hakaret ettiği bahanesiyle tutuklanarak Kandıra Cezaevine konuldu.

Uğur Koç, 10 Kasım'da sosyal medya hesabından, "Dün akşam yediğim Kemal Paşa'yı rahmetle anıyorum" diyerek Kemal Paşa tatlısı olarak bilinen tatlının görselini paylaştı.

Uğur Koç , bu paylaşımından dolayı "Atatürk'e hakaret"ten tutuklandı.

 

Müslümanlara hakareti görmeyen yargı!

Sokaklarda; "İmam Hatipleri kapatalım, Hocaları ve müritleri asalım!" şeklinde slogan atarak Müslümanları hedef gösteren Kemalist azgınları görmeyen yargının, basit bir espriden dolayı, Uğur Koç adlı genci tutuklaması tepki çekti.

Akit


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • Umutem

  14 Kasım 2018 09:19
  1 0
  YArgının bağımsızlığını her zaman savunurdunuz bugün tersi oldu sanırım :) Tutuklanan çocuğa müslüman genç diyorsunuz peki tutuklayanların dinini neden yazmıyorsunuz :)) Yapılan yanlış ama kışkırtıcı dil kullanmayın! İşinize geldiği gibi yazmayın! Bir tarafı diğer tarafa düşman etmeyin! ...
 • Harun

  13 Kasım 2018 19:57
  1 0
  Hükümet Kemalistlere yaranayım derken kemalistlere gün doğdu. Gavurla Gavur olursan GAvurun oyuncağı olursun.
 • Mehmet

  13 Kasım 2018 15:07
  0 0
  ülkenişn çivisi çıkmış
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;