GÜNCEL

Melih Aşık : Helâlleşelim!

Tarih
16 Temmuz 2015
İzlenme
Kişi
Yazar
Melih Aşık

16 Temmuz 2015

Davutoğlu ile Bahçeli, koalisyon turu çerçevesinde yaptıkları görüşmede seçim kampanyasında birbirlerine karşı sarfettikleri ağır sözler nedeniyle karşılıklı helâlleşmişler. İyi de helâlleşme nasıl oldu? Ayrıntıları nedir? Şöyle olmuş olabilir mi acaba.

- Sayın Bahçeli, kampanyanın o sert ortamı içinde istemeyerek de olsa zatıalinize karşı ağır sözler söyledim. Mesela hiç unutmam, bir yerde utanmaz dedim. Bana hakkınızı helâl eder misiniz?

-O lafınızın üzerine ben daha ağır konuşmuş, kıymetli şahsınıza şerefsiz, demiştim. Asıl siz bana hakkınızı helâl eder misiniz?

-Hiç unutmam, bir mitingde fena halde gaza gelmiş, değerli şahsınıza “haysiyet celladı” demiştim.

-O gaza gelme meselesini hiiiççç açmayın. Ben de bir defasında gaza gelmiş, muhterem şahsınıza hırsız, namussuz, ahlaksız gibi şimdi tekrarlamaktan dahi hicap duyduğum ifadeleri kullanmıştım.

-Gene hiç unutmam, bir mitingde, iddiasını ispat etmeyen şey... Affedersiniz şey... demiştim.

- Hiç unutur muyum; namert demiştiniz.

- Aslında o kelimeyi asla kullanmak istememiştim ama malum seçmen bizi zorluyor... Sizden seçmen adına özür diliyorum...

- Ben de aynı şekilde bize ağzımızı bozduran seçmen adına özür diliyorum... O laflar havaya dostluklar tavaya, diyorum... 

Milliyet

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;