GÜNCEL

Meltem Cumbul'un Afrin paylaşımı OLAY OLDU

Tarih
22 Ocak 2018
İzlenme
Kişi
 Meltem Cumbul Twitter Afrin paylaşımı çok konuşuluyor. Meltem Cumbul kimdir,nereli? En son 24. Uluslararası Adana Film Festivali'ndea macıyla ödül alan tecrübeli yönetmen Semih Kaplanoğlu'na sahnede yaptığı büyük kabalık ile gündeme gelen Cumbul, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile gündeme geldi. 

20 Ocak Cumartesi akşamı başlayan Zeytin Dalı Harekatı'nın ardından tüm Türkiye sosyal medya hesaplarından destek mesajları attılar. Meltem Cumbul'un Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım çok eleştirildi. Daha önce de defalarca teröristlerin yanında olduğunu gösteren davranışlarda bulunan Cumbul bu sefer de şaşırtmadı. Üst aklın emirlerine uyup Demirtaş'ı göklere çıkaran sözde entellektüel ve sanatçı tayfası Demirtaş'ın Kandil'e karşı bir duruş sergileyememesi karşısında seslerini çıkaramamış aynı zamanda terör örgütüne kimi zaman dolaylı kimi zaman da açıktan destek vermişlerdi. 
Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Meltem Cumbul, Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Yurtta sulh cihanda sulh' sözlerini ingilizce olarak yazdı. 20 Ocak'ta yapılan bu paylaşım sosyal medyanın gündemine oturdu. Meltem Cumbul'a çoğunlukla tepki vardı. İşte Meltem Cumbul'un attığı o tweet

MELTEM CUMBUL KİMDİR?

5 Kasım 1969 senesinde dünyaya gelen Meltem Cumbul aslen İzmirlidir.

1983 senesinde İzmir Türk Koleji'nde başladığı liseden 1987 yılında Ata Koleji'nden mezun olmuştur. 1991'de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Drama Ana Sanat Dalı'ndan oyunculuk eğitimi almştır.

2005 yılından itibaren üç yıl süreyle, Los Angeles'ta Eric Morris'in kendisiyle yaptığı çalışmalar sonucunda öğrendiği metodu, halen mezun olduğu okul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde öğretmektedir.

Kaynak : Akşam

 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;