SİYASET

Erdoğan: Kandil ve Sincar'a operasyon başlattık

Tarih
11 Haziran 2018
İzlenme
Kişi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Niğde'de gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

"VATAN HAİNLERİNİN HAKKI BUYDU"

"Şehitlerimizin mübarek kanlarını asla yerde koymadık. Cudi'de var mıyız, Bestler Dereler'de var mıyız? Afrin'de var mıyız? Bu Bay Kemal ne dedi? Afrin'e girmeyin. Bay Muharrem ne dedi, Afrin'de ne işiniz var. İşte Ömer Halisdemir'imiz ne yaptı, hain olan o Semih Terzi'yi alnından indirdi. Vatan hainlerinin hakkı oydu. Halisdemir'imiz şehit oldu, makamların en yücesine ulaştı.

"NE MUHARREM'E BAKARIZ NE KEMAL'E BAKARIZ"

Teröristler nereye saklanırsa saklansın, biz ne Muharrem'e bakarız, ne Kemal'e bakarız. Biz bildiğimize bakarız. Şu ana kadar Afrin'de 4500'ün üzerine çıktık.

Cudi'de, Gabar'da, Kato'da teröristlerin inlerini başlarına geçirdik. Bu Bay Muharrem'den, Bay Kemal'den terörle mücadele ile ilgili bir şey duydunuz mu? Onların terör diye bir derdi yok. Bay Kemal terörün destekledikleri ile Ankara'dan İstanbul'a yürüdü.

"KANDİL VE SİNCAR'A OPERASYON BAŞLATTIK"

Kandil demiştim, Sincar demiştim hatırlayın. Oraya da operasyonlarımızı başlattık. 20 uçağımızla 14 önemli noktayı yok ettik. 20 uçak… Gittiler vurdular döndüler. Ama daha bitmedi. Teröristlerden döktükleri şehit kanlarının hesabını sorduk ve soruyoruz.

"AFRİN'İ, CERABLUS'U, EL BAB'I TEMİZLEDİĞİMİZ GİBİ TEMİZLEYECEĞİZ"

Hedefimiz, bataklığın en büyüğünü kurutmak. Kandil'i, ülkemiz ve milletimiz için artık bir tehdit, terör kaynağı olmaktan çıkarıyoruz. Nasıl Afrin'i, Cerablus'u, El Bab'ı, Azez'i katil sürülerinden temizlemişsek Kandil'deki terör bataklığını da Allah'ın izniyle kurutacağız.

"SİZİNLE BU ÜLKE YÖNETİLMEZ"

Biz ne Kemal'e, ne Muharrem'e bakarız. Biz işimize bakarız. Bay Kemal, Bay Muharrem, sizinle bu ülke yönetilmez."

11 Haziran 2018

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

  • hursit dilaver

    11 Haziran 2018 18:02
    0 0
    sakın ABDden ve İNGİLTERE devlet-i fehimanesinden izin aldınız mı demeyin. 74 de demirel bunu semih sancara s0rmuştu da 0kkalı bir 0smanlı t0katı yemişti.aman sakın s0rmayın. bazı t0kat eme heveslileri var. kıskançlıktan tabi. bunlar t0katlara razılar da aman sakın girmesinler derdinde.
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;